2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
رفتم امروز داروخانه بم گف اموکسی سیلین با مترونیدازول همزمان بخور الان دوبار خوردم ببینم چی میشه خیل ...

اخه با دوبار که فایده نداره هر ۶ساعت باید بخوری شاید یه هفته طول بکشه تا ابسه بترکه.الان اگه‌دکتر هم بری کاری نمیکنن چون عفونت داره و اگه بکشن یا کاریش کنن عفونتش تو خونت پخش میشه

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

عزیزم آرد باقلا بریز رو‌آبسه جمع میشه 

یا آرد گندم اگه محلی باشه دگه بهتر 

رب انار هم خوبه یه کمی میسوزه ولی خوب میشه.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
وای بمیرم راحتشم 💔خسته شدم

😑 پس جای من بودی چیکار میکردی.سه تا دندون عقل نهفته دارم باید دربیارم.نزدیک ۵،۶ تا پرکردنی دارم یه جرمگیری هم باید بکنم چون اوضاع دندونام خیلی داغونه

یک ریال پول درست وحسابیم ندارم لااقل به خودم برسم.😞

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2706