2733
2739
عنوان

شوهربیشعورم مسخرم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 46 پست

بهش بگو کوفتو مرگو زهر مار مرتیکه خر یه پس گردنی ام بزنش اگه گفت چرا می‌زنی یا بگو تا تو باشی دیگه ازین گوها نخوری یا بگو گردن منو صدا میزد که منو بزن فقط به حرفش گوش دادم 

اونموقع که یه حس خوب میگیری انگار وسط دل داغت یخ ریختن

اشکال نداره ناراحت نشو. من دندون عقلمو جراحی کرده بودم یه سمت صورتم به شدت ورم کرده بود و کج شده بود ...

من خیلی درد دارم راهکاری برا بهبودش هست؟

وقتی‌لایك‌میکنم‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌نظرت‌برام‌اهمیتی‌نداره‌پس خودتو‌خسته‌نکن!😂🤌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بهش بگو کوفتو مرگو زهر مار مرتیکه خر یه پس گردنی ام بزنش اگه گفت چرا می‌زنی یا بگو تا تو باشی دیگه ا ...

آره راهکار خوبیه🗿💔

درد داری جنبه ت اومده پایین من باردارم هر وقت عق میزنم شوهرم هم با من عق میزنه مسخره بازی جدیدشه سر بچه اول تا بالا میاوردم تا توی خود دستشویی میخواست بیاد ببینه مشکلی نداشته باشم میون استفراغ باید با اردنگی بیرونش میکردم 

الان دیگه واسش بالا آوردن من عادی شده با عق زدن مسخره بازی در میاره ولی من ناراحت نمیشم فقط بعدش که از دستشویی در اومدم یه پس گردنی بهش میزنم 

2740
درد منو فقط نوافن آروم کرد

من امروز سرجمع ۵تا ژلوفن خوردم 

۳تا مفنامیک اسید..معده درد شدید گرفتم💔

من خیلی درد دارم راهکاری برا بهبودش هست؟

ژلوفن یا استامینوفن ۵۰۰. اموکسی سیلین همشون هر ۶ساعت یکبار باید انقدر بخوری تا ابسه بترکه.‌ شیاف دیکلو هم میتونی بذاری مقعدت ولی زیاد نه نهایت هر ۵،۶ ساعت یکبار

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
درد داری جنبه ت اومده پایین من باردارم هر وقت عق میزنم شوهرم هم با من عق میزنه مسخره بازی جدیدشه سر ...

دقیقا بخدا خیل پایینع دیشب بش گفتم خفه بعد گف نمیشخ بات شوخی کرد

ژلوفن یا استامینوفن ۵۰۰. اموکسی سیلین همشون هر ۶ساعت یکبار باید انقدر بخوری تا ابسه بترکه.‌ شیاف دیک ...

رفتم امروز داروخانه بم گف اموکسی سیلین با مترونیدازول همزمان بخور الان دوبار خوردم ببینم چی میشه خیلی درد دارم از شدت درد نتونستم بخوابم

2706