2737
2739
عنوان

از ترب مانتو سفارش دادم اشغال فرستادن😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 52 پست

حالا غصه نخور پیش میاد منم ی عبا اینترنتی خریدم خیلی خوشگل و مرغوب متاسفانه بچه کوچیک دارم ی چیز چرب ریخت روش که دیگه متاسفانه لکه از روش نمیره ۳ تومنم بر باد رفت 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
ولش کن دیگه خودتو ناراحت نکن  منکه خیلی حرص می‌خوردم چون گرون گرفته بودم پول هم نداشتم دیگه ول ...

والا خیلی حرص خوردم بخدا اصلن یادم نمیره اخه تن خورش هم خیلی دااااااغونه☹️☹️☹️☹️

پیام دادم تو بخش شکایات جواب دادن چ رنگی براتون فرستاده شده ببینم میتونم پسش بدم نشد هم نشد میدمش ب ی نیازمند

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا غصه نخور پیش میاد منم ی عبا اینترنتی خریدم خیلی خوشگل و مرغوب متاسفانه بچه کوچیک دارم ی چیز چرب ...

خیلی بده😐😧☹️☹️☹️☹️☹️

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
خیلی بده😐😧☹️☹️☹️☹️☹️

اره فاجعه اس ... ولی خب میگذره اینقدر میخریم و دیگه استقاده نمی‌کنیم و کنار میزاریم ... 

میگن : کار خوبه خدا بسازه سلطان محمود خر کیه ...🤲
2731

سلام عزیزم کجایی نیستید؟ جدیدا 🌱

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
سلام عزیزم کجایی نیستید؟ جدیدا 🌱

سلام دوستم 

والا درگیرم بخدا میگردم پی خونه 

سلام دوستم  والا درگیرم بخدا میگردم پی خونه

نگرانت شدم فکر کردم باز تعلیق شدی

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740