2752
2734
عنوان

همسرم کار نمیکنه دروغ میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1464 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ته این رابطه به نظرم جداییه. اونالکی میگه ترک کرده به فرض واقعا ترک کرده باشه اینکه واسه زندگیش تلا ...

خدا لعنتش کنه فقط منو بچم بیچاره کرد به درد نخور انگله 😭😭

ینی چی خانم که هروقت زنگ زدین گفته مسافر دارم  ولی هیچ کرایه ای نگرفته

برای این که صحبت نکنه باهام بپیچونه میگه مسافر دارم بعد ک میگم کو پولت پس تو ک هر دفه میگه مسافردارم میگه باید جواب پس بدم به تو هم میگن زن چرا گیر میدی فلان 

خدا لعنتش کنه فقط منو بچم بیچاره کرد به درد نخور انگله 😭😭

عزیزم این مرد مرد زندگی نیست ، چون حوصله زحمت و مسعولیت زندگی متاهلی رو نداره

اگه میتونی داخل خونه یکاری برای خودت دست و پا کن که بتونی پولی پس انداز کنی برای خودت و بچت و البته همسرت هم زیاد چیزی از درآمدت ندونه.

متاسفانه نمیشه اونو کنترل کنی پس اعصاب و انرژیتو برای اون نزار ، برای خودت بزاری نتیجه بهتری میگیری

عزیزم این مرد مرد زندگی نیست ، چون حوصله زحمت و مسعولیت زندگی متاهلی رو نداره اگه میتونی داخل خونه ...

دارم دق میکنم موندم بچمو چکار کنم اگه بخاطر بچم نبود یک روز هم تحملش نمیکردم بد جور داغونمون کرده بچم برای این ک نیم ساعت بیشتر بمونه خونه همشه گریه میکنه بقلش میکنه گوشیش قایم میکنه شبا میگه بابا قسم بخور نری بیرون من خوابیدم صبح بیدار شدم پیشم باش 😭😭😭

با ۱۰دگیگ ۱۰ گیگ فیلم چی دانلود می کنه ؟

چند بار فیلم سینمایی دیدم دانلود کرد بود حذف ک کرد بود از پوشه سطل زباله دیدم اما حالا همش فیلیمو نصب میکنه من هرشب پاک میکنم اون نصب میکنه میگم پاک کردم چرا نصب کردی میگه گوشیم خودش نصب میکنه میگم خوب گوشیت ک خود ب خود برات فیلم میاره پس بگو گاهی به منم زنگ  بزنه پیام بده  سکوت میکنه میگه تو دنبتل دنبال بهانه ای 

دارم دق میکنم موندم بچمو چکار کنم اگه بخاطر بچم نبود یک روز هم تحملش نمیکردم بد جور داغونمون کرده بچ ...

عزیزم خدا دل تو و بچتو شاد کنه 

ولی الان چه میشه کرد ؟ اون گمراهه و حواسشبه شماها نیست ، اما خدا حواسش به هم شماها هست

شما فرض بر این بزار که همسرت فوت شده و انگار با بچه تنهایی…ینی اینطوری یه برنامه جدید بریز برای زندگیت تا هی با امید واهی به این مرد فرصت رو از دست ندی

به همسرت هم گهگاهی نشر بزن که آه این بچه دامنتو میگیره بهش توجه کن و ازینحرفا …ولی دیگه تو دلت منتظر اون نباش که بخاد براتون کاری بکنه ، واگذارش کن بخدا ، و خودت یه حرکتی بزن

انشالله گره باز میشه از زندگیت

2706