2733
2734

هرکاری کردم به چشمش بیام و نشد

از ادای بسازای قانع رو در اوردن و از بی توقع بودن و هیچ چیز مادی نخواستن

تا هی غذا پختن و کیک بردن

تا محبت کلامی و...

از کادو خریدن و حساب کردنه گاهی پول شام و خوراکی

البته همیشه تعارفشو میزدم و گاهی قبول میکرد

از بارها پیشنهاد پول قرض دادن بهش

حتی یه بار از عمد کارتمو پیشش جا گذاشتم و رمزشم بش گفتم ولی خرج نکرد

از گیر ندادن سر اینکه زنگ نمیزنه و دخترا رو فالو داره و...

از دونستن جیک و پوک زندگیم و اینکه میدونه چقدر دلسوز خانوادمم و برعکس خواهرم همش درحال فداکاری ام براشون

یه بار اومد خاستگاری و جواب رد شنید و رفت و هیچ تلاش دیگه ای نکرد برام،میگه احتمال ازدواج من و تو صفره الکی امید نداشته باش،بیا همینجوری با هم باشیم تا وقتی ازدواج کنیم با دو نفر دیگه🙃🙃

هیچی‌.

من معلمم،حقوق دارم ولی بهونه میاره ک زن مغازه دار میخوام

یه بار میگه زنی میخوام ک باباش وزیره تا منو ب یه جا وصل کنه😐😐😐😐

یه بار میگه زنی میخوام ک سرتاپاش عمل باشه،میگم اونا به شاسی بلندا پا میدن

خودشم یه تیبا داره کلا

هیچی‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا فکر کردی اگه انقدر مایه بذاری بقیه قراره دوستت داشته باشن؟ فقط حوصله شون رو سر می بری. اون بنده خدا هم خوبه با خودش و تو صادقه. دیگه یا باهاش کنار بیا یا برو سراغ یکی دیگه

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.

حالا چ اصراری داری خودتو انقد خار خفیف کنی بلکم ی گوشه چشمی دیدی ازش

دارم تمام زورمو میزنم رویاهام حسرت نشن و وقتی بزرگ شدم ی پوزخند بزنم و بگم چی فکر میکردم چی شد🎻🏊‍♀️🏋‍♀️🚵‍♂️🗒📚🪡💊🩺

عزیزم خیلی وا دادی کلا مردا از زنهای آویزون خوششون نمیاد،یکم خوتو بگیر ببین چجوری دنبالت میاد

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2706