2752
2734
عنوان

مادرجونم خیلی حالش بدبود

208 بازدید | 16 پست

بچه ها دیشب تااا صبح خواب مادرجونمو میدیدم که مریض بودو دوراز جونش رو ب قبله بود

هنو زنده بود اما براش مراسم ختم گرفته بودن تعبیرش چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیش طبیعیه😅مامانم دیشب ساعت ۲ شب بم زنگ زده تابحالم سابقه نداشته اونموقع شب،الان دلشوره گرفتم...

عزیزم من بابام با درد شدید از دنیا رفت چار سال پیش ...هنوز که هنوزه تو خوابام مریض و غمگینه

چیش طبیعیه😅مامانم دیشب ساعت ۲ شب بم زنگ زده تابحالم سابقه نداشته اونموقع شب،الان دلشوره گرفتم...

دستش خورده 

سریع قطع کرده 

کار واجب داشتن شوهرت رو میگرفتن 

دیشب گوشیت سایلنت بود؟

زنده اس عزیزم راجع ب قمر در عقرب میشه بیشتر بهم توضیح بدی لطفا؟

ان شا الله عمرشون طولانی و سلامتی شون مستدام 

قرار گرفتن ماه در صورت فلکی عقرب باعث ارسال انرژی منفی به زمین میشه و در این ایام که حدود دو روز و نیم هست باید از امور اساسی مثل امور ازدواجی و فرزند اوری و امور بنیادی پرهیز کرد 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
دستش خورده  سریع قطع کرده  کار واجب داشتن شوهرت رو میگرفتن  دیشب گوشیت سایلنت بود؟

ن سایلنت نبوده،شایدم سریع قطع کرده نمیدونم والا بزا الان بزنگم دلم آروم بگیره

عزیزم من بابام با درد شدید از دنیا رفت چار سال پیش ...هنوز که هنوزه تو خوابام مریض و غمگینه

بنا به تعبیر معبران معتبر بیماری میت در خواب نشانه گرفتاری ایشون در عالم برزخ هست سعی کنین واجبات قضای ایشون رو حتما ادا کنین تا راحت بشن 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
بنا به تعبیر معبران معتبر بیماری میت در خواب نشانه گرفتاری ایشون در عالم برزخ هست سعی کنین واجبات قض ...

بابام گناه خاصی نکرده که بخواد اون دنیا انقد حالش بد باشه ...ولی چون سال های آخر همش مریض دیدیمش دیگه تو خوابامون اونجوریه ...چون من همش به اون دوران فک میکنم وگرنه تو خواب بقیه خوشحاله

2706