2733
2739

عزیزم ربطی به شهر نداره      برای ازدواج معمولا گذشته دخترا برای این جنس نر مهمه وگرنه برای دوستی  اگه دختر آباد کننده شهر هم باشه بازم باهاش دوست میشن😂

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من ک تا حالا با هیچکس رابطه فیزیکی نداشتم با ۲۹ سال موندم تک تنها آدم هم سطح خودم پیدا نمیکنم تحصیلا ...

انشالله به همین شب عزیز به خاطر پاکدامنیت خدا ی شوهر صالح نصیبت کنه به همین زودی

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
2738
انشالله به همین شب عزیز به خاطر پاکدامنیت خدا ی شوهر صالح نصیبت کنه به همین زودی

مرسی عزیزم خدا بهترین ها رو هم برای شما رقم بزنه إن شاالله 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ.    خدایا شکرت بابت تمام هدایایی که به من عطا فرمودی زهرا 👩🏻😌🌹
برای من خیلی‌ مهمههههه حتی نباید رل داشته باشه و پاک باشه مثل خودم 

خب تو کاملا حق داری دختر آفتاب مهتاب ندیده بخوای

ولی بعضی همجنسای لاشیت تفکر تورو دارن با گذشته طلایی...

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
2706