2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مهمه براش چون خدش با کسی نبوده 

ولی صرفا این براش مهمه که دختره رابطه جنسی برقرار نکرده باشه وگرنه اینکه مثلا در حد حرف و اینا بوده باشه براش مهم نیست چون دیگه دختری نیست ک مث اون تا حالا با جنس مخالف حرف نزده باشه

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2740

من ک تا حالا با هیچکس رابطه فیزیکی نداشتم با ۲۹ سال موندم تک تنها آدم هم سطح خودم پیدا نمیکنم تحصیلات دارم وضع مالی بابام م خوبه برای بعضی از مردا مهمه اما الان مثل قبل نیس دیگه بعدا پسره خودشم ی گذشته ای داشته این ب اون در مهم وفاداری هس 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ.    خدایا شکرت بابت تمام هدایایی که به من عطا فرمودی زهرا 👩🏻😌🌹

من شهرستانم و پسرای اطرافم سطح اجتماعیشون خیلی بالاست(وکیل دکتر مهندس)و همشون در حدی براشون مهمه که دختر زمان مجردیش هیییچ دوست پسری نداشته باشه ولی چه ربطی به تهرانی یا شهرستانی بودن داره داییم ۲۰ساله  تهران زندگی میکنه و یه تایمی ام استاد دانشگاه بوده و گذشته دختر براش مهمه واقعا 

کاربرای آقا به هیچ عنوان در تاپیک هایی که میزنم پست و کامنت نذارید و در سایر تاپیک هایی که پست میذارم لایک و ریپلای نکنید😡
خیلیه خیلی  دختر سنگین و با ابرو رو به دختر خوشگل مثله هوری ولی هرزه ترجیح میدن اصن سمتش نم ...

خودشون چین؟

با چندین دختر دوست میشن بد انتظار دختر افتاب مهتاب ندیدن

خانوم آرایشگر مشغول به کارم
2706