2733
2734

چی بگم...

ولی چادر صرفا یه نوع پوشش و تیپ نیست که بخواد متغیر باشه

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی زشت ومسخرست اینکاریا چادری باش یابی حجاب جداازاینکه مسخره میشی   انگاراستغفرالله مسخر ...

من خدا رو مسخره نمیکنم وقتی چادر بر نمیدارمم با حجابم بعدشم وقتی پیش بعضیا بی چادر بری برات حرف درمیارن و میخورنت چاره چیه 

2740
من خدا رو مسخره نمیکنم وقتی چادر بر نمیدارمم با حجابم بعدشم وقتی پیش بعضیا بی چادر بری برات حرف درمی ...

خب دیگه یابی چادرباش وباحجاب یا باحجاب وچادر  همش تغیرش بدی جالب نمیشه

گفتم که پیش بعضیا وقتی بدون چادر بری برات حرف در میارن... یا ممکنه تیکه بندازن متنفرم ازین وضعیت&nbs ...

به اونا چه که تیکه بندازن پوششت فقط بخودت ربط داره اگه تیکه انداختن محترمانه بگوبخودم مربوطه چطورمیگردم وپوششم چیه

من خدا رو مسخره نمیکنم وقتی چادر بر نمیدارمم با حجابم بعدشم وقتی پیش بعضیا بی چادر بری برات حرف درمی ...

قشنگم چادر حرمت داره یا کلا سرت نکن یا اگر سرت میکنی باید بخاطر خدا و حضرت زهرا باشه نه برای دیگران و اینکه حرف درمیارن،برای خودت زندگی کن نه حرف مردم

بر چهره پر نور مهدی صلوات💛💫

هر جوری که اون لحظه حس میکنی اونطوری بگرد مهم نیس بقیه چی فک کنن من مسجد و قبرستون رفتنی چادر سر میکنم ماه محرم هم چادر سر میکنم ربطی هم به مسخره کردن خدا نیس 😐😐که این حرف رو کاربر عزیز زدن

چادر یه چیز اعتقادیه

اگه قراره بخاطر حرف بقیه بذاری برداری یعنی نمیدونی داری چکار می‌کنی

اکثر چادری ها سالهاست مسخره شدن بخاطر چادر ، چیز جدیدی نیست 

بعضی اعتقادات هزینه دارن، باید محکم باشی تا هزینشو بپذیری