2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه شوهرتو دوست نداری یا بهش اعتماد نداری؟ چرا همچین فکری میکنی ریشه ی این فکر کجاست؟

چرا دوسش دارم اما خیانت ازش دیدم یه کم بی انگیزه شدم و از بچه دار شدن کلا ترسیدم نمیدونم چمه😔دلم برا اون بچه میسوزه بیشتر دلم نمیخواد تو این دنیا اذیت بشه

2742
چرا دوسش دارم اما خیانت ازش دیدم یه کم بی انگیزه شدم و از بچه دار شدن کلا ترسیدم نمیدونم چمه😔دلم بر ...

خیانت دیدی تصمیم گرفتی ببخشی یا میخوای بری؟

با خودت رو راست باش اگه نمیخوای بمونی نیار اگه بخشیدی و میتونی اوکی باشی خب یکی بیار دیر میشه بعدن اذیت میشی

سلام،پست هاتو خوندم ببین تو این دوره زمونه ۱۰۰ درصد مردها به جرات میگم حتی یکبار تو زندگیشون  خیانت کردن ، خیانت کردن برای ما زنها تابو هست اما مردها به چشم تفریح بهش نگاه میکنن پس خودت رو بابت اون خیانت شوهرت اینقد زجر نده اگه معذرت خواهی کرده دیگه به روش نیار... وقتی شوهرت اینقد اصرار داره که بچه دار بشه ازت خب تو هم که سنت مناسبه و بیشتر از این نباید طولش بدی با اومدن بچه دریچه های مختلفی به روتون باز میشه  دیدگاه هاتون تغییر میکنه شوهرت خیلی بیشتر به تو و بچه توجه میکنه اون موقع بدون که خیلی کارهاش شاید بخاطر همین بی انگیزه گیه، بجنب دختر تا دیر نشده از این وسواس فکری بیا بیرون و با توکل به خدا اقدام کن  

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
سلام،پست هاتو خوندم ببین تو این دوره زمونه ۱۰۰ درصد مردها به جرات میگم حتی یکبار تو زندگیشون  خ ...

اره میدونم مردا کلا همینن از مذهبیا گرفته تا غیر مذهبی ..ذاتشون تنوع طلبه ...برای همینم سعی کردم شوهرمو ببخشم و ادامه بدم اما هنوز روحم زخمیه آروم نشده نه دلم واقعا غمگینم و استرس دارم...میدونم بازم ممکنه از این چیزا ازش ببینم برای همینم یه کم انگیزمو ازدست دادم چون واقعا سخته با این موضوع بتونی کنار بیای...اگر بعدها حتی اگه عمرم به دنیا باشه کارم به جدایی و طلاق برسه بچه ام ضربه میخوره .‌نمیدونم چرا همش نگران اون بچه ام دلم شورمیزنه ...یعنی به حرف شوهرم گوش بدم ؟من قایمکی قرص ضد بارداری میخورم از دو ماه پیش که دیدم بهم خیانت کرده

خیانت دیدی تصمیم گرفتی ببخشی یا میخوای بری؟ با خودت رو راست باش اگه نمیخوای بمونی نیار اگه بخشیدی و ...

تصمیم گرفتم ببخشم و موندم اما حس میکنم دوباره امسالم خیانت نکنه سال دیگه میکنه خاطرم ازش جمع نیس...ولی عاشق بچه اس خیلی زیاد نمیدونم  همش میگه من ارزو دارم بابا شم شایدم همین زمینه ساز بشه بره سمت کسی دیگه اگه بچه نیارم ولی اینده اون بچه ازخودم برام خیلی مهمتره من دیگه آفتاب لب بومم نصف عمرم رفته باقیشم مهم نیس چی به سرم بیاد😔

2738
تصمیم گرفتم ببخشم و موندم اما حس میکنم دوباره امسالم خیانت نکنه سال دیگه میکنه خاطرم ازش جمع نیس...و ...

به نظرم بهش بگو بیا باهم دیگه بریم مشاور چند جلسه که برید مشاور یهت میگه چکار کنی 

شما ک علم غیب نداری چقد عمرته.چرا برفرض محالات زندگیتو پیش میبری

بچدارشو .بچه بیشترین امید رو در انسان زنده نگه میداره

ما یه فامیل داشتیم ۴۵ سالگی بچه سومشو آورد.الان بچش راهنمایی میره خودشم هنوز سالم و سرحاله

چ ربطی داره حرف شما. 

اره میدونم مردا کلا همینن از مذهبیا گرفته تا غیر مذهبی ..ذاتشون تنوع طلبه ...برای همینم سعی کردم شوه ...

درکت میکنم که اذیت شدی ولی عزیزم همینطور که گفتم دیگه سعی کن به اون موضوع توجه نکنی و به روی همسرم به هیچ عنوان نیاری همین هی به رو آوردن باعث عادی شدن میشه.... وقتی شوهرت اینقد بچه دوس داره تو هم که ۳۵ سالته ، سنت کم نیست که بگم وقت داری خود بچه باعث استحکام بنیاد خانواده میشه  و شوهرت خیلی بهتون گرم تر میشه، به مرگ و طلاق هم فکر نکن تو به هر چیزی که فکر کنی همون رو جذب میکنی سعی کن مثبت اندیش باشی 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
درکت میکنم که اذیت شدی ولی عزیزم همینطور که گفتم دیگه سعی کن به اون موضوع توجه نکنی و به روی همسرم ب ...

چقدر مازنها بدبختیم بابدترین چیزا حتی خیانت شوهرامون مجبوریم کنار بیایم چون دوسشون داریم چون بی پناهیم چون نمیخوایم زندگیمون ازهم بپاشه اما اون احمقا نمیفهمن و هرگز نمیتونن بفهمن که زن بودن چقدرررر سختههه..ممنونم عزیزم 🌹🌹🌹

چقدر مازنها بدبختیم بابدترین چیزا حتی خیانت شوهرامون مجبوریم کنار بیایم چون دوسشون داریم چون بی پناه ...

باور کن مردها از ما بدبخترن  صبح تا شب باید کار کنن بعد درآمد کارشون رو بیارن برای خرج دیگران بکنن قسط خرج زندگی خرج بچه ها مریضی همه چیز رنج اونها از ما بیشتره .... خدا رو شکر کن که زن بدنیا اومدی خخخ فدات عزیزم التماس دعا 

باور کن مردها از ما بدبخترن  صبح تا شب باید کار کنن بعد درآمد کارشون رو بیارن برای خرج دیگران ب ...

والا بدبخت نیستن بابای من دو ماه بیکار بود از بس حوصله اش سر میرفت افسردگی گرفته بود میگفت کار برای مرد سرگرمیه ،،مردا مثل ما زنها  خونه بمونن بدجور کلافه میشن..ما بدبختیم که شوهرامون میرن بغل کسای دیگه میخوابن هرچی عفونت بیماری جنسی و تناسلیه میارن به ما انتقال میدن...من اینجوری نبودم خط قرمزم خیانت بود الان اگه صدملیون پول داشتم حتما جدا میشدم میرفتم جایی اطراف تهران که ارزونه خونه اجاره میکردم خودم میرفتم سرکار ..چون انقدر خار نبودم که با مردی که بغل یکی دیگه بره بخوابه بعد بیاد بغل من بخوابه بمونم و کناربیام  ازخودم متنفرمیشم که انقدر برای خودم ارزش قائل نیستم و ....😔