2752
2734
عنوان

علایم ندول بدخیم تیرویید چیه

195 بازدید | 46 پست

چند تا ندول و جامد و مایع دارم که یکیش شده یک سانت و نیم . 

پنجشنبه وقت دکتر دارم . اما میشه اگه تجربه ای دارید بهم کمک کنید . علایم ندول بدخیم چیه ؟ من گاهی سوزش گلو دارم . 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

@خربوریدان    

میشه بهم کمک کنید ؟ 🙏🌷

اما اگه سوالم اذیتتون می کنه ،جواب ندید 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میتونه هیچ علامتی نداشته باشه نمونه گیری مشخص میکنه بدخیم یا خوش خیم بعضی ویژگی ها احتمال بدخیم بود ...

آخه از استقامتی ویزیت آنلاین گرفتم ، گف که نمونه برداری فعلا نمیخاد .

اما من ندول جامد هم دارم چرا گف نمونه نمیخاد؟ 

میتونه هیچ علامتی نداشته باشه نمونه گیری مشخص میکنه بدخیم یا خوش خیم بعضی ویژگی ها احتمال بدخیم بود ...

حتما تو آزمایش خون باید پرکار یا کم کار باشه؟ یا تیروئید طبیعی هم میتونه؟

شما تو اولین فرصت از همین ندولی ک سونو اعلام مشکوک کردن بوده بیوپسی بده

بیوپسی رو کجا باید بدم ؟ تو آزمایشگاه ؟ قبلش دکتر باید بنویسه؟

حتما تو آزمایش خون باید پرکار یا کم کار باشه؟ یا تیروئید طبیعی هم میتونه؟

طبیعی هم میتونه.

خاله من طبیعیه ولی ندول داره. اما خوش خیم

2706