2752
2734

من خودم حدود ده تا لنگه النگو طرح دار دارم اما خوشم نمیاد فقط مهمونی ميندازم.... از بس کردم دستم در آوردم دوتاش شکسته... الانم حدود 40 الی 50 میلیون پول دارم... که میخام ی تمام سکه بگیرم 

حدود 13 تومن اینا برام میمونه 

بنظرتون این سیزده تومن رو بزارم رو اون دوتا النگو شکسته دوتا دستبند کارتیه بگیرم یا النگو آیینه ای بگیرم

کسی جدیدا النگو آیینه ای گرفته چن گرمه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دستبند عزیزم، النگو زیاد مد نیست و اینکه چون شما مدام در میاری دستبند برات راحت تره

کلا دستبند اونم کارتیه همیشه مده و مانکن های خارجی هم میندازن دستشون یعنی یه برند بین المللیه و همیشه شیکه

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.