2733
2734

از دست مادرم که خودخواه و آبروریزه سالهاست داروی اعصاب مصرف میکنم یه روز رفتم خونه ی برادرم و بعدش رفتم دانشگاه روزانه و بعد به برادرم گفتم رفتم دانشگاه دیگه برنمی‌گردم خونه ، تصمیم گرفتم حالا که جدا شدم و مانعی ندارم به جاری مادرم که دخترخاله اش هم میشه بابت تموم این سالها که در حقم دشمنی و حسادت کرد لااقل زبونی و تلفنی تلافی کنم فحش و تحقیرش کردم 

برادرم گفت که مادرم که کلا آدم سلیطه پرستیه رفته به جاریش گفته که ولش کنید دخترم روانیه و هرزه هست و از خونه فرار کرده و اگر شاغل نبود چونکه از حسودی به شما اعصابش بهم ریخته بود 😨🤕

کاربری دست دو نفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان که دشمن شاد شدم و مادرم آبروریزی کرده خیلی بهم ریختم نمی‌دونم چه کار کنم دلم میخواد زنگ بزنم با ...

هیچ کاری نکن چون کاری هم ازدستت ساخته نیست...اولین باره برات سخته بعدش عادت میکنی به تنهایی

هیچ کاری نکن چون کاری هم ازدستت ساخته نیست...اولین باره برات سخته بعدش عادت میکنی به تنهایی

می‌دونم تهش خودمم و تنهاییم ولی شرف داشت به نخوندم تو اون خونه و پیر شدن 

الان نگران اعصابمم و دشمن شاد شدنم

کاربری دست دو نفره
2740

بعضی از مادر ها واقعا مظلوم و خوبن مثله مامانه خودم بعد از مرگه پدرم افسردگی گرفته بودم و بی‌دلیل خوابگاه میرفتم اصلا درس نمیخوندم مادرم با اینکه غم بزرگی تو دلش بود ولی منو آورد خونه برام مرخصی گرفت از دانشگاه و ازم مراقبت کرد تا حالم خوب بشه و دو تایی روزای سخت رو پشت سر گذاشتیم البته برادرم و همسرش هم خیلی بهمون کمک کردن و میکنن

از برادرتون کمک بگیرید معمولا پشتیبان خوبی برای خواهر میشن

می‌دونم تهش خودمم و تنهاییم ولی شرف داشت به نخوندم تو اون خونه و پیر شدن  الان نگران اعص ...

عزیزم تنهایی و بی کسی خیلیییی سخته من خیلی وقته کسیو ندارم همسرم هم میزنه توسرم اینقدر دلم پدرومادر خوب میخواد که نگووووو محبت علاقه عشق...هیچکدومو ندارم پراز نفرت و غم شدم نمیدونم اصلا این دنیا به چه دردی میخوره؟؟؟حالا زوده منم اوایل که ازشون جداشدم حس خوب داشتم ولی رفته رفته زندگیم بی معنی تر و سخت ترشد...

بعضی از مادر ها واقعا مظلوم و خوبن مثله مامانه خودم بعد از مرگه پدرم افسردگی گرفته بودم و بی‌دلیل خو ...

برادرم هم میگه شما دوتا خواهر اصلا نباید چیزی بخواین همش دنباله ارثو میراثه محبتی هم تو وجودش نیست

بعضی از مادر ها واقعا مظلوم و خوبن مثله مامانه خودم بعد از مرگه پدرم افسردگی گرفته بودم و بی‌دلیل خو ...

چقدر کارت زشته که اومدی نمک بر زخم پاشیدی و از مادر خوبت گفتی و دل منو سوزوندی

خب لابد برادرم خوب نبوده که بی خبر ازش رفتم دانشگاه 

کاربری دست دو نفره
عزیزم تنهایی و بی کسی خیلیییی سخته من خیلی وقته کسیو ندارم همسرم هم میزنه توسرم اینقدر دلم پدرومادر ...

خوبه خدا رو شکر شما شوهر داری با هم گردش برید

کاربری دست دو نفره
2706