2733
2734
کدوم مرجع تقلیدی گفته ؟؟!!

خیلیا البته من کلا اعتقادی ب این حرفا ندارم ولی الان خیلیا رو می بینم با کاشت ناخن نماز میخونن و پرسیدم گفتن با مراجع صحبت کردیم گفتن مشکل ندارع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم مرجع گفته ؟من چندساله میخوام کاشت کنم کلی تحقیق کردم دیدم غسل نمیفته بیخیال شدم🫥

اولا ک ب دید و عقیده خودت بر میگیره خیلیا اصلا ب غسل ام اعتقاد ندارن 

ولی دیدم ادم های مقیدی ک کاشت دارن و با همون نماز و غسل و انجام میدن حالا مرجعش کیه نمیدونم

2728
خیلیا البته من کلا اعتقادی ب این حرفا ندارم ولی الان خیلیا رو می بینم با کاشت ناخن نماز میخونن و پرس ...

نه عزیز مشکل داره ، کاشت برا کسیه که ناخون نداره ناخوناش سوخته و مشکل داره 

احکام خیلی دقیقه باید با جزئیاتش بگن و شرایط

And God is the best Lily in my world ^^🌱... یا زهرا 💓 ................من و دخترم که تو راهه
اگه هنوز یه ذره رو انگشتای پا مونده باشه چی؟

سمت چپ میشه عزیزم کلا

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
2738
خیلیا البته من کلا اعتقادی ب این حرفا ندارم ولی الان خیلیا رو می بینم با کاشت ناخن نماز میخونن و پرس ...

من با مراجع هم صحبت نکردم و با کاشت نمار میخونم. به عقلم رجوع کردم. مراجع یکی مثل...... هستن که امضاشونو جعل میکنن و.... الله اکبر حیف که نمیتونم بگم 😂

نه عزیز مشکل داره ، کاشت برا کسیه که ناخون نداره ناخوناش سوخته و مشکل داره  احکام خیلی دقیقه ب ...

ن من شنیدم اینو ک گفتن ما نظر قطعی نمیدیم ن رد میشع ن قبول چون همه الان کاشت دارن پس همه باید غسل نکنن

من با مراجع هم صحبت نکردم و با کاشت نمار میخونم. به عقلم رجوع کردم. مراجع یکی مثل...... هستن که امضا ...

اصلش همینه ک اعتقاد خودت چی میگه من ک خیلی وقته چ کاشت باشه چ ن غسل نمیکنم و از نظرم مهم نیس

2706