2737
2734
عنوان

به نظرتون برم پیش دعانویس طلسم عشق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 644 بازدید | 80 پست
تعریفشو زیاد شنیدم اما میگن هر طلسمی مدتی داره مثلا بعد ۶ ماه باطل میشه😐یعنی حس اون از بین میره

پیش یکی برو که جن نفزسته 

من قبلاً طلسم خشت سفید گرفتم دوستای ازش میگذره اثرش مثل روز اولش هست 

خطری هم نداشته 

میشه بگم بی نظیر بود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاثیر داره 

ولی  بیخیال شو زندگیتو خراب میکنه

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2728
یعنی برای بار دوم حامله شدید و بچه اولی که با دعا بود سقط شد؟

بله درسته برای بچه دومم فقط قران . زیارت عاشورا و چیزای دیگ میخوندم الان میفهمم به خدا توکل کردن خیلی بهتره 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
2738

من اینکارو قبلا کردم 😂

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
چرا خراب 

هنوزم که هنوزه هسته ولی خوب امیدوارم اگ در اینده بچه آوردم دیگ کاری نداشته باشه دعاکن برام از خدا بخواه کاری با بچه هام نداشته باشه 

برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱
چرا خراب 

اینا همشون جنی ان 

بعدم با دعا نمیشه زندگیو نگه داشت 

اگه دعا تاثیرش رفت چی ؟!

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2706