2752
2734
عنوان

به نظرتون برم پیش دعانویس طلسم عشق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 80 پست
تعریفشو زیاد شنیدم اما میگن هر طلسمی مدتی داره مثلا بعد ۶ ماه باطل میشه😐یعنی حس اون از بین میره

پیش یکی برو که جن نفزسته 

من قبلاً طلسم خشت سفید گرفتم دوستای ازش میگذره اثرش مثل روز اولش هست 

خطری هم نداشته 

میشه بگم بی نظیر بود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تاثیر داره 

ولی  بیخیال شو زندگیتو خراب میکنه

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2731
چرا پشیمون؟

توضیح دادم گلم 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
یعنی برای بار دوم حامله شدید و بچه اولی که با دعا بود سقط شد؟

بله درسته برای بچه دومم فقط قران . زیارت عاشورا و چیزای دیگ میخوندم الان میفهمم به خدا توکل کردن خیلی بهتره 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

من اینکارو قبلا کردم 😂

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
چرا خراب 

هنوزم که هنوزه هسته ولی خوب امیدوارم اگ در اینده بچه آوردم دیگ کاری نداشته باشه دعاکن برام از خدا بخواه کاری با بچه هام نداشته باشه 

چرا خراب 

اینا همشون جنی ان 

بعدم با دعا نمیشه زندگیو نگه داشت 

اگه دعا تاثیرش رفت چی ؟!

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2706