2737
2739
عنوان

دیروز شوهرم تو هتل جلو مردم کتکم زد چون گفتم چشم چرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 7558 بازدید | 140 پست
مردی که مشروب بخوره هیچ وقت نمیتونه زندگی نگه داره،  چو حرام هستش، حرام هم که تو زندگی باشه،&nb ...

افراط گر باشه اره اما رعایت کنه نه البته مشروب الانم مشروب نیستن با خودشون چندین روانگرد همراه داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیدونن تازه یه بار مچشو گرفتم خدا میدونه چقد کتک خوردم کخ صبحش بیدار شدم کل بدنم کبود بود درد می ...

ده بارم که از دواج کرده باشی حقت نیست کتک بخوری  .مگه اینکه خودت دوست داشته باشی .تورو خدا بچه نیاری ها

مشروب با عرق سگی فرق داره ایرانیا میرن سگ مست میکنن

منم راستش فرق اینارو نمیدونم فقط میدونم عرق سگی میخوره ولی ویسکی اینا ام داره که قبلا ویسکی اینارو میداد دوست دختراش بخورن 

2728
منم راستش فرق اینارو نمیدونم فقط میدونم عرق سگی میخوره ولی ویسکی اینا ام داره که قبلا ویسکی اینارو م ...

الانم دختر بازی‌میکنه یعنی؟

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
میدونی چی بهم زور داره خودش این همه مشکل داره بعد به من میکه روانی باید بستری بشی بیین خیلی زور دارع ...

اووووووف شک نکن خودش روانی داشتم لنگشو بستری ام 

بوده ولی بمن میگف روانی داغونم کرد ازش جداشدم جداشو

خواهرم این درست بشونیست بخدا

💞خدایاشکرت💞

عزیزم استاد قدیم میگه مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید هم می‌ترسه شما باید در ازدواج دومت با تحقیق زمان بیشتری برای آشنایی و شناخت ازدواج میکردی

الان هم طلاق بگیر مجرد بمون مگه حتما باید شوهر بالا سرتون باشه که زندگی کنید

برو کار کن خونه بگیر مستقل زندگی کن نفس بکش تفریح برو 

تا کی میخوای تو سری خور باشی 

والا از خدات هم باید باشه که همچین مردی بگه جدا بشیم از هم.

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤
2740
منم راستش فرق اینارو نمیدونم فقط میدونم عرق سگی میخوره ولی ویسکی اینا ام داره که قبلا ویسکی اینارو م ...

ماشالله پکیج کامل شوهر نمونست پس

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
دیونه ای پول مهزیت ذاذی بع این کثافت؟؟هروقت بخوای اصل پولت بهت بزمیگزدونه؟؟؟

اره ازش چک گرفتم پول گذاشت بودم بانک سود میگرفتم ۲۰ میلیون ولی بانک کم میداد دادم به این حرومزاده ماهی ۴۵ بهم میده چون به نفعم بود از نظر سود بهش دادم وگزنه نمیدددم بهش 

به جان خودم یکی ار دوستای خودش اونم مشروب زیاد میخوره خدا میدونه چطوری دور زنش میگرده این کلا مریض ا ...

ب مشروب نیست طرف ذاتا بیماره اسی توروخداخودتونجات

بده تانزده ی بلایی سرت بیاره خواهشاخودتونجات بده 

💞خدایاشکرت💞
نه نمیدونن تازه یه بار مچشو گرفتم خدا میدونه چقد کتک خوردم کخ صبحش بیدار شدم کل بدنم کبود بود درد می ...

برا دیگران زندگی نکن . فکر پدرومادرت ب تو مربوط نیست برا خودت زندگی کن

2706