2737
2734
عنوان

دیروز شوهرم تو هتل جلو مردم کتکم زد چون گفتم چشم چرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 7674 بازدید | 140 پست
کسی نخواست با من بحث کنه جز تو ضمن اینکه من مثل شما همه کشورهای دنیا نرفتم فقط از ایران صحبت کردم و ...

عزیزم نظرت محترمه ، شما میخوای کنار همسرت دوتایی با هم چشم چرونی کنین ولی نیا نسخه بپیچ که ۹۹ درصد مردا همینن !!! 

بدرود 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

انقد بمون بزنه تو سرت خدایی نکرده تومور بگیری

ی آشنایی داشتیم زنه بخدا تومور گرفت مرد

بابا ازدواج دهم باشه اصلا خدایی چقد عمر می خوای کنی فردا می تونی بچه بیاری اصلا با این اوضاع

از کاراش و حرفاش فیلم و ویس بگیر 

پولتم ی جوری بگیر ازش نشین ب امید درست شدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد بمون بزنه تو سرت خدایی نکرده تومور بگیری ی آشنایی داشتیم زنه بخدا تومور گرفت مرد بابا ازدواج ...

منو یاد خاله ی مامان بزرگم انداختی 

شوهرش اوقد تو سرش زد 

نابینا شد....

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
منم ازدپاج دومم ازدواج اولمم همین بود کتک میخوردم ولی نه در حد این خدایی انقدر نمیزد منو ،مثلا شوهر ...

نمیدونم شاید خیلی ها جبهه بگیرن برام ولی بنظر من اگر پولدار هست به هیچی فعلا عکس العمل نشان نده خرج کن و خوش بگذرون و پول جمع کن که یه پشتوانه مالی داشته باشی بعد هم فکر کردی کسی که دوبار طلاق گرفته مردم میگن مشکل از شوهرش بوده کاری کن باهاش رفیق بشی اصلا تحت هیچ شرایطی چیزی نگو که ناراحتش کنی خرش کن و سوارش بشو 

2728