2752
2734
عنوان

دیروز شوهرم تو هتل جلو مردم کتکم زد چون گفتم چشم چرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 7733 بازدید | 140 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عآدی سازی چیه صمنا گفتم اکثرشون نه همشون پس این جمع بندی نیست و این واقعیت داره و توی جامعه ما وجود ...

گفتی ۹۹ درصد مردها چشم چرانند . پس یعنی یک درصدشون پاکن. این میشه فقط ۸۵۰ هزار نفر . از کجا اینقدر امار دقیق دارید ؟ 

بله چشم چرانی در تمامی کشور ها هست . توی کشور ما هم خیلیییی زیاده . اما چون زیاده پس ینی اوکیه ؟ بپذیریم بگیم اوکی منم کنار همسرم در حالیکه منو بی حرمت میکنه منم میگم فلان پسر خوشگله ؟

بله کامنت های ما تاثیر داره چون داریم راجع به زندگی یه نفر نظر میدیم و طبق نظرات ما داره واسه زندگیش برنامه ریزی میکنه . 

در ضمن نترس کاریت ندارم کسی نخاست باهات بحث بکنه .

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2731
اونا هم همینطور هست دیگ.  مگه من گفتم اونا نیست🙄

نه اما بهتره اینطور پرسیده شه یا بپرسم جامعه ای هستیم همه اینا توش هستش در هر خانواده ای هم چه دور چه نزدیکمون خا نا خا یکیشون درگیر اینا هستن ازقرص تا چی چی حال باید نخواسته یکی رو قبول کنیم پس بهتره کدومش باشه؟

نه اما بهتره اینطور پرسیده شه یا بپرسم جامعه ای هستیم همه اینا توش هستش در هر خانواده ای هم چه دور چ ...

هستن ادم هایی که ابن چیزارو مصرف نکنن 

اونی که ازدواج میکنه باید قبلش بفهمه و تحقیق کنه که طرف کی هست چیکاره اس چی مصرف میکنه.  و..... 

بعدش زن ببینه که میتونه با ابن موضوع کنار بیاد یا نه که اونم به خودش مربوطه 

میدونم درست شدنی نیست واقعا ازدواح اولم دلیل طلاقم همین بود دست بزن خیانت کاری جدا شدم چون درست نشد& ...

😔😔

عزیزم باز شما باید از مشاور کمک بگیری چون ما از تمام زندگی شما خبر نداریم و نمیشه  راهکار درستی بدیم 

امیدوارم در آینده نچندان دور زندگی روی خوبشو بهت نشون بده❤️❤️ 

پروفایلم نه کوالاعه نه خرگوش 😁😂 شخصیت کارتونی هست که کودکیم میدیدم ، و اسمش استیج هست یه موجود فضایی / برلی کنجکاو های  عزیز اسم کارتون :< لیلو و استیج >.............تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍... انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁

عزیزم فکر جونتو کن یه بار بزنه یه بلایی سرت بیاد میخوای چیکار کنی به جهنم که قبلا طلاق گرفتی پولتو ازش بگیر مهریه ات بگیر برو برای خودت مستقل شو این مردم در هر صورت حرف میزنن تو جوونی و عمرت داره میره بعد میگی یه بار طلاق گرفتم ولی خواهشن دیگه به ازدواج فکر نکن

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
هر موقع اومدم داد زدم سن پایین ازدواج نکنید هزاااااار نفر میپرن به من که یه ادم ۱۷ ساله اندازه ۴۰ سا ...

عزیزدلمی شما چقد حرفات قشنگ بود عزیزم و واقعا حرفاتو بابت ازدواج اولم با پوست استخون حس کردم قشنگ آفرین بهت الان میگم اگه برگردم گذشته هیچ وقت تو سن ۱۸ سالگی ازدپاج نمیکنم هیچ وقت خدا میدونه چه ضربه ای خوردم ادبت شدم تا طلاق بگیرم ،و کاملا حرفت درسته واقعا ازدپاج تو سن کم خریت،،من خودم یه سری اشتباه ها داشتم که الان که ۲۵ سالم شده میبینم که بیشتر متوجه میشم تا اون موقع م اون زمان به چه چیزای الکی فکر میکردم ….آفرین بهت کخ انقدر فهمیده ای ♥️♥️

عزیزدلمی شما چقد حرفات قشنگ بود عزیزم و واقعا حرفاتو بابت ازدواج اولم با پوست استخون حس کردم قشنگ آف ...

استارتر عزیزم خواهش میکنم خودت نباز نگران نباش هیچی نشده فقط کارایی که گفتمو بکن این مَرد در اینده مشکلات بدتری سرت میاره فردا پس فردا یه بچه قربانی صبرت نشه . 

https://lovesradio.com/%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87/

اگه خاستی با اینا ارتباط بگیر 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

بنظرم اه دخترت گرفتت .کلی پول داشتی میتونستی وقتی از شوهر اولت مهریه گرفتی با همون یه خونه کوچیک بخری بچه رو نگه داری مطمین باش یه پسر خوب پیدا شد ازدواج میکردی .برو از بچه حلالیت بطلب .شوهر اولت اگ ادم بدی ود چهارسال پیش 1300بهت مهریه نمیداد عزیزم .ماه رمضون حلالیت بطلب شاید این زندگیت خوب شد

خدای مهربون دوستت دارم 
فکر کنم چشم مال و منالش کردی زنش شدی دیگه نگفتی این آدمه یا حیوون 

تو خونه باباش زندگی می‌کنن 

ماشین زیر پای خودشم که برا مادرشه .کل پول مهریه رو هم که دو دستی تقدیم پسره کرده .بخاطر پول ازدواج نکرده بخاطر این ازدواج کرده فکر کرد چون جدا شده و بچه هم داره باعث افتخارش هست یه پسر که خوشتیپه باهاش ازدواج کنه .کاش جای این چیزا منتظر میموند با یه مرد خوب ازدواج میکردچند بارم تاپیکش گفت دوران دوستی چند بار بهم خیانت کرده و مچشو گرفتم ولی قسم خورده بود تکرار نکنه😐خود کرده را تدبیر نیست .همیشه می‌گفت مادرم حسوده .کاش به حرف همون مادر که فکر میکرد حسود گوش میداد 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
تو خونه باباش زندگی می‌کنن  ماشین زیر پای خودشم که برا مادرشه .کل پول مهریه رو هم که دو دستی ت ...

😢😢😢😢😢خدایاااا 

واقعاً بعضی اشتباهات آدم خودش دستی دستی مسببش هست و خودشو تو چاه میندازه 

گفتی ۹۹ درصد مردها چشم چرانند . پس یعنی یک درصدشون پاکن. این میشه فقط ۸۵۰ هزار نفر . از کجا اینقدر ا ...

کسی نخواست با من بحث کنه جز تو ضمن اینکه من مثل شما همه کشورهای دنیا نرفتم فقط از ایران صحبت کردم و بله باز هم به قطعیت روی حرفم هستم چون توی جامعه هستم و میبینم و دفاع بی جهت نمیکنم شما که بحثی نداری در ظاهر پس ادامه نده 

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم