2737
2739

چی می خواستید و چی شد ؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

نظامی بودن وهستن

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2740

دندونپزشک

کپتن هواپیما

نیرودریایی

سینگلممممممممم😂🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

من همسرم مهندس عمران ...خیلی با سواد و با اطلاعات ..اما خوب تو رشته خودش نیست شغلش آزاده  ..اما از نظر من همون آقای مهندسی که هست ..چون شرایط جامعه طوری ک نشد بره تو رشته خودش ولی من همین مدلی که هست تو هر شغل و جایگاهی برام دوستداشتنی ..انشالله هر چی خدا به صلاحمون همون بشه

2706