2733
2734

چی می خواستید و چی شد ؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نظامی بودن وهستن

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2740

دندونپزشک

کپتن هواپیما

نیرودریایی

سینگلممممممممم😂🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

من همسرم مهندس عمران ...خیلی با سواد و با اطلاعات ..اما خوب تو رشته خودش نیست شغلش آزاده  ..اما از نظر من همون آقای مهندسی که هست ..چون شرایط جامعه طوری ک نشد بره تو رشته خودش ولی من همین مدلی که هست تو هر شغل و جایگاهی برام دوستداشتنی ..انشالله هر چی خدا به صلاحمون همون بشه

2706