2733
2739

شماره مجازی آمریکا گرفتم بعد کمتر از یک ماه دیلیت شد و خلاصه که امکان دیلیتی هست 

کسی اگه داره بگه کدوم کشور و بگیرم که دیلیت نشه و بشه همیشه استفاده کرد ازش ؟ 

شما از کدوم کشور استفاده می کنید و راضین؟

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همشون مثه همن . ولی اگه شماره مجازی واسه تلگرامت هس میتونی یه کار کنی ک هیچوقت نپره

آره برای تلگرام 

چیکار کنم نپره ؟ 

امنیتش ام فعال کردم حتی تایید دو مرحله‌ای هم گذاشتم ولی توسط خود تلگرام دیلیت شد زود

تویی تنها ساکن قلب این دختر🥺🤍 تویی نور و گرمای زندگیم🧡🔥 و تنها دلیل و دلخوشی فردای من ، عشق بی تکرارم....(𝑀)❤️💍
2742
من یکی خریدم دو ساعت بلد دیلیت شد  پولمم رفت هوا  ولی عوضش یه دل سیر توهین کردم بهشون&nbs ...

به صورت رندم خود تلگرام یه سری شماره‌ها رو پاک می‌کنه و واقعا مسخرس 

به نظرت اگه شماره ایران بگیرم ممکنه پاک نشه؟

آره برای تلگرام  چیکار کنم نپره ؟  امنیتش ام فعال کردم حتی تایید دو مرحله‌ای هم ...

توسط تلگرام نبوده . یکی قبلش تو اکانت بوده . همون اول ک وارد شدی همرو از اکانت بنداز بیرون بعد تایید دو مرحله ای و قفل بزار

به صورت رندم خود تلگرام یه سری شماره‌ها رو پاک می‌کنه و واقعا مسخرس  به نظرت اگه شماره ایران ب ...

ایران! نه باباا...  این شماره های خارجی چون زیاد دست به دست میشن دیلیت میشن

اخه ایران چرا دست به دست شه

فرشته‌ عذاب ____ ‌پسر بد
2740
توسط تلگرام نبوده . یکی قبلش تو اکانت بوده . همون اول ک وارد شدی همرو از اکانت بنداز بیرون بعد تایید ...

نه اینجا ببین 

ایران! نه باباا...  این شماره های خارجی چون زیاد دست به دست میشن دیلیت میشن  اخه ایران چر ...

پس بنظرت ایران بگیرم ؟ احتمال داره دیلیت نشه؟

چند خریدی؟

فیمت هاش متغیر بستگی به کیفیت شماره داره 

از ۱۰ هزار تومان هست ۳۰۰ هزار تومان 

من ۳۰ هزار تومان خریده بودم آمریکا رو 

ببین خودت هم میتونی درست کنی . برنامش هس

اینکه بخرم مشکلی ندارم فقط مشکلم اینجاست که دیلیت میشه من می‌خوام اکانتم دائمی باشه نمی‌خوام دیلیت بشه 

اینکه بخرم مشکلی ندارم فقط مشکلم اینجاست که دیلیت میشه من می‌خوام اکانتم دائمی باشه نمی‌خوام دیلیت ب ...

نه من میگم خودت بسازی یه کشوری انتخاب کنی که معروف نیس ک سریع دیلیت شه. من خودم 6 7 تا ساختم همشو دادم به رفیقام همین الان هم دارن .

2706