2737
2739

منکه هیچی از ماه رمضون امسال نفهمیدم همش تو بیمارستانا بودم بخاطر بابام😭

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا زود گذشت 

منکه فقط ۶ روز اولشو گرفتم

سالهاس نمیتونم روزه بگیرم

امسال تازه زیاد گرفتم شده ۶ روز

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728

وای ارع ماه رمضون پارسال لین موقع تازه سوم بود😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
منکه هیچی از ماه رمضون امسال نفهمیدم همش تو بیمارستانا بودم بخاطر بابام😭

خدا سلامتی بده بهش عزیزم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
انشاالله خدا شفاش بده. براش صلوات میفرستم

فداات مهربونم❣️❣️❣️❣️

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2740
واقعا زود گذشت  منکه فقط ۶ روز اولشو گرفتم سالهاس نمیتونم روزه بگیرم امسال تازه زیاد گرفتم ش ...

قبول باشه عزیزم 

همین ک در حد توانت گرفتی خدا قبول میکنه‌.

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
خدا سلامتی بده بهش عزیزم

مرسی عزیزم

محتاج دعای شما خوبان هستم😭

وای ارع ماه رمضون پارسال لین موقع تازه سوم بود😂

نه بابا سوم شروع شد

این موقع هفتم بود

قبول باشه عزیزم  همین ک در حد توانت گرفتی خدا قبول میکنه‌.

ممنون گل

حالا انشاالله بعده تعطیلات یه چن روزی بگیرم حداقل حال و هوای عید فطر بیاد تو دلم 

انشاالله. برا امضام دعا کن.

انشاالله سال دیگه این موقع سر سفره های افطار نی نیت کنارت باشه گلم😍

2706