2737
2734

منکه هیچی از ماه رمضون امسال نفهمیدم همش تو بیمارستانا بودم بخاطر بابام😭

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا زود گذشت 

منکه فقط ۶ روز اولشو گرفتم

سالهاس نمیتونم روزه بگیرم

امسال تازه زیاد گرفتم شده ۶ روز

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2728

وای ارع ماه رمضون پارسال لین موقع تازه سوم بود😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛
منکه هیچی از ماه رمضون امسال نفهمیدم همش تو بیمارستانا بودم بخاطر بابام😭

خدا سلامتی بده بهش عزیزم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
انشاالله خدا شفاش بده. براش صلوات میفرستم

فداات مهربونم❣️❣️❣️❣️

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
واقعا زود گذشت  منکه فقط ۶ روز اولشو گرفتم سالهاس نمیتونم روزه بگیرم امسال تازه زیاد گرفتم ش ...

قبول باشه عزیزم 

همین ک در حد توانت گرفتی خدا قبول میکنه‌.

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
خدا سلامتی بده بهش عزیزم

مرسی عزیزم

محتاج دعای شما خوبان هستم😭

وای ارع ماه رمضون پارسال لین موقع تازه سوم بود😂

نه بابا سوم شروع شد

این موقع هفتم بود

قبول باشه عزیزم  همین ک در حد توانت گرفتی خدا قبول میکنه‌.

ممنون گل

حالا انشاالله بعده تعطیلات یه چن روزی بگیرم حداقل حال و هوای عید فطر بیاد تو دلم 

انشاالله. برا امضام دعا کن.

انشاالله سال دیگه این موقع سر سفره های افطار نی نیت کنارت باشه گلم😍

2706