2733
2734
عنوان

جشن عقد دختر همسایمونه !!

1355 بازدید | 38 پست

ما رو دعوت نکردن! نمیدونم چرا 

رابطمون خوب بود. البته در حد سلام و احوالپرسی. هیچ کدورت و مشکلی نداریم با هم. تو حیاط ساختمون بغلی جشن گرفتن.

شوکه شدم. خیلی ناراحتم. دارم حرص میخورم. همسایه بغلیمون دعوت بودن.

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

صمیمی تر که هستن. ولی ظاهرا همسایه های دیگه هم رفتن.

صدای جشنشون هم خیلی بلنده.

به نظرم رفتارشون رسم همسایگی نبود.

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
2738

توقع دعوت ندارم. ولی اینکه تبعیض قایل شدن دور از ادبه. حداقل یه تعارف میزدن.

امیدوارم و آرزو میکنم از ته دل خوشبخت بشن.

من بودم دعوتمم میکردن نمیرفتن.معمولی باش اگهدخیلی دوست داری دلت خنگ بشه تبریک نگو بهشون 

من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 

توروخدا توقعاتتون رو بیارید پایین.

ما هم نه واسه خودم نه خواهرم همسایمون رو دعوت نکردیم عروسی دعوت   کردیم با اینکه باهاشون خوب هم بودیم. دیگه واسه عقد همسایه دعوت نمیکنن تو فامیلهامون هم همینطوره نوخاله هام دایی هام

تبریک که میگم. من کدورتی تو دلم نمیمونه. الان یکمی احساساتی شدم و دارم حرص میخورم.

ولی این رفتارشون باعث شد بیشتر بشناسمشون. آخه در ظاهر خیلی خوش برخورد و شاد با آدم برخورد میکنن.

2706