2737
2734

دو سال بيشتر همش سر امتحانات بچه ها تو خونه و مجازي چه استرسي كشيدم تا جواب سوالات رو پيدا كنم اون بنويسه

چون واقعا درس حفظ نميكردن 

دوازده سال برا خودم كم بود دو سه سال هم برا اينا استرس كشيدم 

فبلم گرفتنا و توضيح دادنا همش دعوا ميشد 

من مريض شدم مريضي اعصاااااب

من دخترام هنوز ماسک میزنن 

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا ما هم کور شدیم با گوشیای لعنتی نمره چشمم از ۲۵ صدم به هرچشمم یک رسید  ساعت ۳ صبح فیلم صبط میکردیم که سروصدای بچه تو فیلم نباشه پس فردا بذارن فضای مجازی سوژه کنن

2740
والا مدرسه ام یجور دردسره از اول مهره مریضن بچه ها الانم پسرم تب 38 داره

خدا شفا بده 

ويتامين د رو فراموش نكن هر هفته يكي يا دو عفته يكي بخوريد 

تخم مرغ هم غذاي كامليع هرروز بده بخوره

کاش هفته یکی دوبار  اونایی که میخواستن  برای رفع اشکال مدرسه میرفتن و بقیه اش مجازی بود 

چقدر بچه ها مریض شدند ،یکی توی کلاس مریض میشد باهمون حال یا یکی دو روز بعدش با اینکه هنوز خوب نشده بود مدرسه می آمد و بقیه بچه رو هم مریض می کرد 

کجا تموم شد؟ فقط ضعیف شده من دوهفته پیش حالم بد شد تماااااام علائم کرونا ولی ضعیف شدش گرفتم رفتم دکتر گفت خانم این همون کرونا هست ولی ضعیف شده این که میگن ویروسه سرماخوردگیه الکیه سرماخوردگی سه روز بیشتر نیست، دقیقا اینم برا من 15 روز طول کشید حتی پا درد ههههمه چی داشت 

لیموترش با نمک هستم 🍋🧂😋(درخواست دوستی قبول نمیکنم) 
2706