2733
2739
عنوان

جشن عقد دختر همسایمونه !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1355 بازدید | 38 پست
الان شما دیدی همسایه دیگتون اونجاست؟ ؟؟؟؟؟ چون با تردید گفتیپس تا مطمئن نشدی نگو

آره دیدم عزیزم

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزن ۱۱۰ بگو صداشون بلنده 

دلت خنک شه 😆😆😆

شوخی کردم منو نزنین

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2731

چند دقیقه پیش پسرشون اومد یه وسیله برای پخت غذاشون خواست.

توی حیاط دارن غذای شام رو میپزن

البته ما نداشتیم  

دلت که گرفت، دیگر منت زمین را نکش! راه آسمان باز است... پر بکش! او همیشه آغوشش باز است، نگفته تو را می‌خواند...
شاید بیخودی حساس شدم. ولی تو موقعیت من نیستید!

ول کن بابا به درک دعوت نکردن 

عروسیم دعوت کردن نرو البته منم مثل شمام انقدر تو خونه ام عاشق اینم یکی بگه بریم جایی جشنی

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2740
گفتی ظاهرا رفتن الان رفتی دیدی!!!!!!! تو همین چند دقیقه

شما هم دنبال مچ گیری هستیا  

ساختمونمون 8 واحده هست. 5 واحد رو مطمینم. فقط یکیو مطمین نیستم.

اصلا ولش کنید. خودتونو ناراحت نکنید.  پشیمون شدم درددل کردم.

برم یه عذرخواهی ازشون کنم که از دستشون ناراحت شدم.

خب این بی ادبیه اومدن وسیله هم خواستن نگفتن فلاتی شماهم بیا والا همه همسایه هارو گفتین فقط این ۲نفر زیادن؟؟

2706