2733
2734
عنوان

یه سوال حالا همتون جبعه نگیرید بپرید بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 941 بازدید | 67 پست

به نظرم تمام مسئله مالی نیست

دخترا از آدم ضعیف بدشون میاد یکیو میخواین که حمایتگر باشه و یه مرد بی پول این حس رو به ادم نمیده

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚

شاید این جمله مسخره باشه ولی واقعیته

اینکه من ترجیح میدم تو یه هتل تو پاریس از بی توجهی شوهرم گریه کنم تا تو بی پولی با یه خونه اجاره ای غصه بخورم که چرا بهم توجه نمیکنه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 ایران من تسلیت🖤
2731

والا وقتی پول وسط نباشه چجوری کادو بگیره؟  

چجوری سورپرایز کنه؟  

چجوری مسافرت ببره؟  

چجوری خوشگذرونی کنه؟  

لعنت به پول که خیلی تاثیر داره. 

البته خود من متاهلم و بین خواستگارهای پولدارم توی 20 سالگی پسری رو انتخاب کردم که هیچی نداشت و تازه رفته بود سربازی و اومده بود رفته بود سرکار, ولی واقعا عاشقش بودم و هیچی جز عشقش واسم اهمیت نداشت. 

الان که 30 سالمه میگم که خیلی خیلی سختی کشیدیم فقط به خاطر پول لعنتی. 

ولی از یه نظرم میگم اگه دوستش نداشتم , بی پولیش رو هم نمیتونستم تحمل کنم که. 

الان امه چی شده پول هر چی ک فکرشو کنی اونی ک میاد میگه پول مهم نیست الکیه بخدا

هزارتا دیدم مورد ک بخاطر پول وارد رابطه شدن

ی زنه بود چندسال پیش گفت سعادت آبادم یکم ک حرف زدیم گفت خرجم کنم هستم ی پسرم داشت 

منم ک پول نداشتم پولی ک با زحمت در میاری اصلا نمیتونی خرج این جور چیزا کنی

دنیا ی اخر رسیده 

هیچ عشقی وجود نداره فقط پوووووول

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)

چون آدم عاقل می دونه پول خوشبختی نمی یاره ولی ابزار بسیار خوبی برای کمک به کسب خوشبختی و له همبن خاطر جادوی بزرگ پول روی احساس خوب به زندگی رو دست کم نمی گیرن 

اما خب گاهی آدم به خودش می یاد و می بینه محبوبی تد قلبش جا گرفته ، بدون اینکه به معیاری فکر بکنه که تو اون شرایط پول مهم نیست براش 

2706