2737
2734
عنوان

کنار امام رضا هستم اما نمیدونم چرا دلتنگم نمیدونم چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 151 پست
سلام میشه به امام رضا بگی دعا کنه مامانم کامل شِفا بگیره خیلی سخته مامانت جلو چشات آب بشه و تو نتون ...

انشالله ضامن آهوضامن سلامتی مادرتون بشه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

واقعا همینطوره ، یه عشق دست نیافتنی و خالص

من هیچوقت از حرم رفتن و دیدن گنبدش سیر نمیشم

سه ماه هر روز رفتم حرمش و هنوزم دلم تنگه

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

واقعا همینطوره ، یه عشق دست نیافتنی و خالص من هیچوقت از حرم رفتن و دیدن گنبدش سیر نمیشم سه ماه هر ...

بله دقیقا

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2728
مرسی عزیزم فردا شب احیا زنگ بزنم ی دل سیر گریه کنم 🥲 💔

خواهش میکنم ، مارو فراموش نکنید تو دعاهاتون

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
2740
سلام عزیزم زیارت قبول سلام منو به امام رضا برسون و دعام کن تو دلیم به وقتش سلامت و سالم بیاد بغلم هی ...

دعا میکنم هدیه زیبای شما درپناه امام رضا جان باشد

انشالله ضامن آهوضامن سلامتی مادرتون بشه

خدا از دهنت بشنوه دیشب همین موقع ها کلی گریه کرد مامانم حالش خوب نیست داره از بین میره و ما هم هیچ کاری نمیتونیم کنیم چند ماه پیش گفتیم بعد ۲ سال مریضی بیایم مشهد شفا بگیره ...از روزی که اومدیم قرص هاشو قطع کرده امام رضا ولی هنوز کامل خوب نشده مامانم 

روزی ۵ تا ۶ تا قرص میخورد

توروخدا رفتی رفای حرم برا شوهر عمه ام دعا کن سطح هوشیاریش رو 2

انشالله ضامن آهو ضامن سلامتی‌شان بشه

2706