2733
2739

بغض راه نفسموبسته و

اشکام میریزه 

روبه روی گنبد

ولی چرادل تنگم چرا دلم آروم نمیشه چرا اینقد عشق این اهل بیت زیباست

چرا سیراب نمیشم 

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

التماس دعا عزیزدلم خیلی دلم تنگ شده برا حرم امام رضا بگو بهش منو دعوت کنه برم پابوسش

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

توروخدا منو دعا کن به عشقم برسم شده دو تا صلوات بفرست دعواهامون بخابه 

مریمم

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
التماس دعا عزیزدلم خیلی دلم تنگ شده برا حرم امام رضا بگو بهش منو دعوت کنه برم پابوسش

چشم عزیزم 

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

یاامام رضا بطلب بیام پا بوست خیلی دلتنگم خیییییییلییییی😭😭😭😭😭😭

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2740
زیارت قبول🥲 منم دعا کنید🥲🥲

چشم عزیزم انشالله خدابه واسطه ی امام رضا جانم حاجت روابشی

التماس دعا توروخدا میگین امام رضا ماهم بطلبند و شفا بدن خواهشا دعا میکنید بطلبن

چشم عزیزم حتما انشالله خدابه قلب مهربونتون نگاه کنه عزیزم 

دعامون کنید 

ما که 10 ساله با 2000 کیلومتر فاصله قسمتمون نشده بیایم حرمش... خودشم انگار مایل نیست به این دیدار.. 

دعا کنید لااقل دعامون مستجاب شه:) 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
تورو خدا دعام کن اسمم زینب خیلی ناراحتم زندگیم رو هواست دعا کن شوهرم آدم بشه سر ب راه بشه

زینب جان دعا می کنم که به واسطه‌ی امام رضا جانم خدا زندگیتون رو روبه راه کنه

2706