2737
2739
به نظر شما با تقریبا هفده سال سابقه بیمه چون ازکارخسته شدم و دوتا بچه دبستانی دارم و شرایط مال مونم ...

اره پشیمون میشی یه مدت اگه میشه از کار فاصله بگیر دوباره برگرد مرخصی بگیر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

منم کارمندم با دوتا بچه دبستانی 

امروز اونقدر گریه کردم ....

میخواستم باشگاه برم 

باشگاه رو انداختم دقیقا تایم کلاس زبان بچه ها چون تایم دیگه ای نمیتونم 

ت لحظه آخر باهاشون درس کار کردم و نرسیدم یه دوش بگیرم و موهامو شونه کنم ....دیگه باشگاه نرفتم 

کلی گریه کردم 

برای اینکه واسه خودم وقت ندارم 

خنک آن قماربازی که بباخت هر چه داشت و نماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....(با اندکی تغییر)
به نظر شما با تقریبا هفده سال سابقه بیمه چون ازکارخسته شدم و دوتا بچه دبستانی دارم و شرایط مال مونم ...

بله

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید

با وضعیت متوسط و در کشور عجایب بله

بابد دل‌خوشی های کوچک و مستمر داشته باشی   

خدا قوت داری  و برات آرزوی توان مضاعف دارم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
خیلی خسته ام  ده دوازده تومان حقوق هم ارزش ادامه نداره

کارمند کجایی 

که فقط حقوق پایه میگیری

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2706