2752
2734

تو این کلیپ خیلی شبیه ب منه 

رفتم عکساشو سرچ کردم دیدم قیافش خیلی فرق داره عکس با چیزی ک تو فیلمه😐

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😂قشنگه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

قبلنم فکر کنم‌تاپیک زدی🤔

میخوایی عکس بده ببینیم شبیهی یا نه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

عکس خودتم بزار ماهم مقایسه کنیم 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

نومزاد قبلیه من اصرار داشت بگه من شبیه ماهور الوندم اصلا هم شباهتی نداشتیم😑🤌

من همون شاهزاده تباهیم که به پادشاهی رسیده 🥸 اینکه رفتارام به سنم نخوره تخصص منه🤌😐نی نی سایت رو بیش از ۱۶ساله میشناسم🫡 
 نومزاد قبلیه من اصرار داشت بگه من شبیه ماهور الوندم اصلا هم شباهتی نداشتیم😑🤌

🤣🤣🤣

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
عکسمو نمیزارم  منظورم اینه این خانم با چیزی ک تو فیلمه خیلی فرق داره

اسمش چیه 

پروفایلت کیه خیلی خوشگله 

ذکریا پیام بده دنبالتم🙃 روانشناس خوب تو تبریز معرف کنید .. کسی از شکستن دل سود نمیکنه 💔
2706