2737
2739
عنوان

به نظر شما زن داداشم حق داره از دستمون ناراحت شه ؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1606 بازدید | 56 پست
اگه ميگيم عروس و داماد عضوي از خانواده هستن بايد در صوردت دعوت خواهر و برادرمون همسراشونم باشند اگه ...

عضو خانواده که هستن

ولی اخه مامانم خواهر و برادر کوچیک تر از خودمم نذاشت خونه باشن رفتن پیش دوستاشون

نمیدونم بنظرم وقتی دختر پسر ازدواج میکنن باید باهم باشن..ن ک بگی تو بیا زنت نیاد

آره بخدا به نظرمن توهین بزرگیه

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای ازدواجم خانواده همسرم اومدن بین داداشهام و زن داداشم فرق نذاشتم نبودن کلا چون فکر می‌کردیم خواستگاری ساده است ....

برای خواهرهمسرم نبودم خودشون گفتن که فقط داداشم باشه و دوست نداره من تو جلسه خصوصی شون باشم به همین رکی گفتن منم نرفتم 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2731

حق نداره ولی زنگ بزن رفع کدورت کن

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                              با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
2740

بنظرم برا جلسه اول اشنایی خیلی کارتون درسته که فقط اعضای خانواده حضور دارید

اینو اگه یه بار برای همیشه داداشت واسه خانومش توضیح بده و بگه ما مدلمون اینطوری هست، براش جا میفته و دیگه ناراحت نمیشه

اصلا زنداداشت نباید حضور داشته باشه خواهرانه گفتم هر چقدر هم خوب باشه نباید حضور داشته باشه ناراحتیشم بی دلیل محل نزار

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم
اره مامانمم میگه بخاطر داداشم بهش زنگ بزنم دختر بدی هم نیست من مشکلی باهاش ندارم اصلا ولی مامانم اص ...

بهش زنگ بزن مطمئن باش  بهترین کارو انجام دادی،اونم ازت ناراحت نمیشه ،فردا کاری نمیکنه پیش خانواده ی همسرت  زبونت کوتاه بشه

کلا خانوما حساسن وقتی شوهرشونو جدا جایی صدامیکنن. مخصوصا طرف شوهر هم باشه. چرا وقتی برای داداشتون زن میگیرین یا ابجیتون شوهرمیکنه اونارو جزو خانواده خودتون نمیدونین؟ پسفردا هم اگه طرف بهتون قیافه گرفت و مثل غریبه ها باهاتون رفتار کرد دیگه ناراحت نشید چون خودتون بذرشو کاشتین. بنظرم که زنگ بزن از دلش دربیار بگو تو که غریبه نیستی فقط نخاستیم خیلی شلوغ بشه اون یکی ابجی داداشمم نگفتیم بیان.

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱
راستش من زن داداشم دختر خوبیه ما دوسش داریم چون واقعا تنها کسی که میتونست داداشم رو جمع کنه خود ...

پس از دلش دربیار عزیزم چون منو خواهر شوهرم اصلا باهم خوب نیستیم اون یه عوضی حسوده منم ازش متنفرم شوهرمو سر سه تا از جلسه های خواستگاری خواهرم بود دیدم به نوعی حسودی می‌کنه کلا دیگه به مامانم گفتم نمیخاد بیاد چون برا خواهر و خانوادش هیچی بهم نمیگه منم فهمیدم

هرچی بالاخره جزو خانواده حساب میشن

ولی زشته بخوان روز خاستگاری رو شلوغ کنن دحتر پسر به جای تمرکز روی طرف حواسش پرت خانواده میشه 

عروس باید درک میکرد حضورش بی‌معنی بود اون شب 

حتی دو تن از اعضای همون خونه هم‌نبودن و مادر قصد داشت مجلس رو خلوت نگه داره اگر بنا براین بگیم این قهر کنه اون قهر کنه که باید عمو و دایی و زن هاشونم میگفتن بیاد

2706