2733
2734
عنوان

به نظر شما زن داداشم حق داره از دستمون ناراحت شه ؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1614 بازدید | 56 پست
خب عزیزم حالااگ میومد چی میشد کاش حرفی نمیزدین ک میمومد حالام زنگش بزن براش توضیح بده دلیلتا بگو ک ک ...

قربونت برم مرسی

نمیدونم واقعا واسه من زیاد مهم نبود بخدا مامانم اصرار داشت خلوت باشه

اره مامانمم گفت زنگ بزنم بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داداشت خیلی زن دلیله اومده به زنش گفته بعد شوهر من الکی به یه بهانه ای می‌ره شهرشون مراسم خواستگاری خواهرش به منم میگه دیدن رفتم بعدها خبر میشم میگه من نبودم بابام و بقیه بودن

اینکه بدتره😐

چرا خب؟ واسه ما هم پیش اومده فقط شوهرمو گفتن بره و من خودم گفتم چون هنوز قطعی و مشخص نیست نخواستن شلوغ باشه. 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 
آره عزیزم زنگ بزن از دلش دربیار،بخاطر داداشت هم شده،نزار دلخوری پیش ییاد

اره مامانمم میگه بخاطر داداشم بهش زنگ بزنم

دختر بدی هم نیست من مشکلی باهاش ندارم اصلا ولی مامانم اصرار داشت  فقط خواهر و برادر بزرگم باشن

قربونت برم مرسی نمیدونم واقعا واسه من زیاد مهم نبود بخدا مامانم اصرار داشت خلوت باشه اره مامانمم گ ...

عزیزم بااین حرفا کارا ساده سعی کن دلخوری پیش نیاد حالام زنگش بزنین بیاد باش صحبت کنین ک خدایی نکرده بینتون بهم نخوره انشالله همیشه کنار هم خوشحال شاد باشین جانم🌸♥️

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨
داداشت خیلی زن دلیله اومده به زنش گفته بعد شوهر من الکی به یه بهانه ای می‌ره شهرشون مراسم خواستگاری ...

راستش من زن داداشم دختر خوبیه ما دوسش داریم چون واقعا تنها کسی که میتونست داداشم رو جمع کنه خودش بود از قبل تر هم خودمون بهش گفته بودیم میدونست میخوان بیان

ولی اره بابای منم همینطورره  میره پیش عمم اینا هزارتا کار میکنن هیچییی از خانوادش نمیگه هیچییی

نمیدونم بنظرم وقتی دختر پسر ازدواج میکنن باید باهم باشن..ن ک بگی تو بیا زنت نیاد

یه کارا و حرفایی خانوادگي و نباید همسر طرف حضور داشته باشه 

نامزدی نبود خاستگاری بود 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
2706