2733
2739
عنوان

پسره توی ماشین...

| مشاهده متن کامل بحث + 401 بازدید | 36 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خنده داشت؟امیدوارم تو همچین موقعیتی قرار بگیری که بیشتر بخندی قشنگ شاد بشی👍🏻

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
خنده داشت؟امیدوارم تو همچین موقعیتی قرار بگیری که بیشتر بخندی قشنگ شاد بشی👍🏻

وای چرا اینجوری میگی 

خب میدونم سخته ولی تصورش کردم خندم گرفت

ی جوری میگی انگار تقصیر منه😐

هرموقع کارشون لنگه میگن دلمون تنگه... 😄😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار یه پیرمرده کنار پام زد کنار گفت فلان داروخونه رو میشناسی؟ منم ساده بهش ادرس دادم

آخرش گفت چقد سینه هات خوش فرمه کاش بگیرم بازی کنم

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2731
یه بار یه پیرمرده کنار پام زد کنار گفت فلان داروخونه رو میشناسی؟ منم ساده بهش ادرس دادم آخرش گفت چق ...

این پیرمردا از جوونا حروم زاده ترن واقعا

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
این پیرمردا از جوونیا حروم زاده ترن واقعا

واقعنم حالا زیادم پیر نبود ۵۵ اینا عوضی سگ

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

چ چیزایی خوندم تو این تاپیک

حالم بد شددد، عوضی های هَوَللللل، مریضنننن

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2740
منم یه بار بیرون بودم مرده تو ماشین بود اما در ماشین باز بود گفت خانم منم برگشتم دیدم اونجاشو داره ن ...

من یکی از دوستام یه بار همچین چیزی براش پیش اومده بود

بعد در کمال آرامش به یارو گفته بود آخییی چه کوچیکه😂😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
چ چیزایی خوندم تو این تاپیک حالم بد شددد، عوضی های هَوَللللل، مریضنننن

پس بزار اینم بگم😂😂

یه بارم داشتم میرفتم مدرسه کنار دبیرستانمون یکم بیابون بود یه پسره بغل دیوار کنار بیابون وایساده بود شلوارشم پایین بود دخترا رد میشدن برن مدرسه برمیگشت که ببینن 

یعنی ساعت ۷صبح اونقدر ترسیدم😑😑

من یکی از دوستام یه بار همچین چیزی براش پیش اومده بود بعد در کمال آرامش به یارو گفته بود آخییی چه ک ...

😂😂😑من کلا زبونم قفل میشه 

پس بزار اینم بگم😂😂 یه بارم داشتم میرفتم مدرسه کنار دبیرستانمون یکم بیابون بود یه پسره بغل دیوار ک ...

حالم بد شدددد

بخدا اینا مریضنننن

آخه یعنی چییی

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

یه سری مالی آباد بودم بعد اون طرف خیابون اصلا تاریک و خلوت بود به ندرت تو پیاده رو آدم میدیدی.آقا من به داداشم زنگ زدم گفتم بیا دنبالم گفت بیا اونطرف خیابون من نخوام دور بزنم.چشمتون روز بد نبینه یه ماشین پر از پسر وایساد منم کپ کرده بودم بعد تازه فهمیدم چرا اینجا اینقدر تاریکه و خلوته=)دقیقا همون موقع ماشین داداشم اویساد پشت ماشینشون اینام فکر کردن ماشین پشتی مثل خودشونه بهش گفتن بیا دادا داف میخوایم بلند کنیم  یه دعوایی شد از اونور اومدن جداشون کردن  

شرمنده اهل امید نیستم...امید شهری بود که سوزوندنش
2706