2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ازش چند تا سوال راجب شوهرت میپرسیدی

انقد مثل رادیو در حال تعریف خاطره هاشون باهم بود که نمیتونستم حرف بزنم چنتا سوال ولی پرسیدم مثلا اینکه کجاها بردتت چه زمانهایی بردتت همشون مال تایماییه که سر کار بوده .. اخه من یکبارم نمیشه مغازه باشه زنگ بزنم و جواب نده همیشه برمیداره حتی اگه سرش شلوغ باشه میگه سرم شلوغه عزیزم بهت زنگ میزنم بعد چند دقیقه بعدش زنگ میزنه بهم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2738
انقد مثل رادیو در حال تعریف خاطره هاشون باهم بود که نمیتونستم حرف بزنم چنتا سوال ولی پرسیدم مثلا این ...

خب پس چرت گفته باور نکن آرامش خودتو نی نی و شوهرتم به هم نریز بذار شب بیاد باهاش حرف بزن حتما

یکی از رفیق های شوهرم سر یه اختلافی با شوهرم یه زمانی شبیه همین برنامه رو سر من در آورد .تا اخرش رفتم خود طرفم پیدا کردم رفتم در خونه اش .به گوه خوردن انداختمش.این همه ساده نباش.اون حالا هزارتا نشونه بهم داد چون کسی که بهش اطلاعات داده بود رفیق جون جونی شوهرم بود

ازش چند تا سوال راجب شوهرت میپرسیدی

عقلم نرسید همش داشتم به این فکر میکردم که شوهرم کی وقت کرد به من خیانت کنه همش با من بوده که اخه کم و کسریم براش نذاشتم .. مغزم واقعا راه نداد حداااااقل یه شماره تلفن ازشون بگیرم وای چقدر ساده ام چقد خنگم 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
عقلم نرسید همش داشتم به این فکر میکردم که شوهرم کی وقت کرد به من خیانت کنه همش با من بوده که اخه کم ...

عزیزم خنگ نیستی هر کی جای تو بود هنگ می‌کرد اون زنیکه هم ۹۰ درصد چرت گفته برو ی شربت درست کن بخور 

2706