2737
2734
عنوان

یک آبروریزی بزرگتر و ضربه ی قوی تر ... 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 56235 بازدید | 903 پست
میگه یه برگه بین خودمون مینویسیم که تو بهم پول دادی  و خریدی  اینطور میشه؟

ببین با شوهرت برین دفتر اسناد رسمی خونه رو بهت صلح کنه، صلح بلاعوض و این جمله هم قید کنید در صلحنامه: کافه خیارات برای مصالح ساقط می‌باشد.

حواست باشه داخل صلحنامه ننویسه صلح عمری چون اینطوری تا وقتی اون زنده است هیچ حقی روی خونه نداری البته خونه به تو تعلق داره اما باهاش هیچکاری نمیتونی بکنی حتی اجاره هم نمیتونی بدی تا زمانی که همسرت زنده است. همه مدارک لازم برای عقد صلح هم خود سر دفتر بهت میگه چیا ببرین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اگه پول داده باشی باید ریخته باشی حسابش که اگه برن چک کنن معلوم میشه نریختی ..برگه رو نمی‌دونم 🤔

به امید روزی که بگم منم تونستم 💕

برگه اخه دختر خوب که مدرک نیس.

چار  روز دیگم میتونه ازت پس بگیره چون میره پیرینت حسابشو در میاره و میگه این خانم پولی به حسابم واریز نکرده و از من خونه ای نخریده و مالِ غیر واست میزنن که جرمم هست و ۶ سال حبس داره

2731

نه برگه بین خود فایده نداره یا بفروشه بهت عقد بیع منعقد کنید و بنویسید پول پرداخت شده شاهد هم ببرین ،اینجوریم تازه بعدا میتونه ادعای صوری بودن معامله بکنه ،همون عقد صلح خیلی محکمش میکنه ،یعنی نتیجه خرید و فروش را داره مالکییت منتقل میشه اما آثار اون را ندارد،یعنی لازم نیست پولی ردو بدل بشه ،لازم نیست اون پول با قیمت خونه تناسب داشته باشه ،ایلداااا برو صلح نامه منعقد کن شوهرت میشه مصالح تو میشی متصالح.

صلح بلاعوض یعنی تو هیچ پولی بهش نمیدی دارین رفع منازعه میکنید ،واقعیتم همینه خونه میده باهاش زندگی کنی( اعتماد برای زندگی) 

خب اگه پول داده باشی باید ریخته باشی حسابش که اگه برن چک کنن معلوم میشه نریختی ..برگه رو نمی‌دونم 🤔

منم همینو بش گفتم. این پسره نقشه داره. الکی من خوشحال شدم که مثلا با ایلدا اشتی کرده😐

منم همینو بش گفتم. این پسره نقشه داره. الکی من خوشحال شدم که مثلا با ایلدا اشتی کرده😐

بعدا میگه معامله صوری بوده

فقط عقد صلح بلاعوض با اسقاط کافه خیارات برای مصالح بدون بدووووون حق عمری

باید دقت کنه حق عمری تو صلحنامه ننویسند

تو محضر تنظیم بشه 

حسم به همسرت فوق العاده بد شد.

بخدا واست نقشه داره دست کم نگیرش. این ادمو دارن یادش میدن و پرش میکنن. والا من که خونه از خودم دارم سند و مدارکشم ثبت شده  میخاستن شوهر و  ادم شوهرا  از چنگم دربیارن . اونوقت تو که هنوز هیچی نشده و هیچی دستت نیس به هر سازیش نرقص

2740
سلام به روی ماهت  بله قشنگم استخدام شدم 😍  تازه میخواستم تاپیک بزنم و خوشحالی ام منتقل ...

ای جان ای جان 😍😍😍😍😍😍😍

ایلدا چقدر خوشحال شدم 

دوس دارم زندگی همیشه روی خوشش رو بهت نشون بده ❤️

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
سلام ایلدای عزیز خوبی؟امروز دیر آمدم تازه پست های بقیه رو کامل خوندم دوستان خیلی عالی وکامل راهنمایی ...

سلام عزیزم صبح تون بخیر 

من نمیتونم شمارو تگ کنم متاسفانه 

ممنون میشم تاپیک اخرم رو چک کنین 💙

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

اگه ملک سند تک برگ داره ببر صلح انجام بده برات

اگه سند دار نیست 

هبه معوض انجام بده 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

نه عزیزم شما اشتباه متوجه شدی.آقا امیر قرار شد تو محضر خونه رو به نام ایلدا بزنه.اینجا بچه ها گفتن یه قانونی هست که مرد اگه بخواد بعدا میتونه بگه خونه ای که به نام همسرم زدم هبه بوده( هدیه) و الان پشیمونم و پس بگیره.بچه ها به ایلدا گفتن حواست باشه فقط به نام زدن خالی کافی نیست.همسر ایلدا هم گفته باشه علاوه بر به نام زدن تو محضر، یه برگه هم مینویسم که تو اینو از من خریدی که خیالت راحت باشه...ولی بعدا مثل اینکه تو محضر اینجوری ثبت کردن که آقا امیر خونه رو به ایلدا فروخته و اینجوری نگرانی ایلدا از بابت قانون هبه برطرف شد....یعنی الان جوری ثبت شده که انگار همسر خونه رو به ایلدا فروخته و بعدا نمیتونه ادعا کنه که هدیه دادم و نمیتونه پس بگیره

2706