2733
2734
عنوان

یک آبروریزی بزرگتر و ضربه ی قوی تر ... 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 56705 بازدید | 904 پست
الهی بگردم عزیزدلم 💙 اروم باش قشنگم ... با عذاب دادن خودت مشکلی حل نمیشه...  اقایی که امشب ر ...

قربون دل مهربونت برم ایلدا انقد چشمام درد میکنه 

من کوه محبت بودم براش آغوش آرامش بودم عشق بودم 

میگفت از آرزوهام خیلی خیلی بزرگتری 

نمیخوام خودم عذاب بدم ولی دلمم آروم نیست چشمام می‌باره 

باورت میشه ایلدا امشب طاقتم طاق شده به مولا 

دارم میترکم دلم داره میترکه 

منم دوس دارم بغلت کنم دورت بگردم بس که برام عزیز رنج کشیده ای ❤️

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

سلام دختر گل خوبی؟چخبر به کجا رسیدین؟

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چشم پوشی نکردم، همسرم گفت پشیمونم برای جبرانش ماشین و خونه رو بنام میزنم، تو مشهد خونه گرفتم و یه سر ...

اگ جات باشم قهر میکنم جدی 

اومد دورت موس موس کرد  بگو خونه را ب نامم کن فقط

یادت باشه سند زدن چه ماشین یا خونه بدون دستخط و نوشته و قولنامه ب درد نمیخوره  ی کاغذ دستی بگو بنویسه ک خودش بابت بدهی و مطالبه داره میزنه ب نام 

هر وقت دادشون فک کن ک میخای یا نه

سلام ایلدای صبور،ایلدا جان اگه تصمیمت به جداییه و همسرت طلاق نمیده ،میتونی از این راه استفاده کنی و بگی طلاقم رو بده وههمینطور مهرم روبده، تا برای مادرت رضایت بدم(چون با توجه به فیلم و شهادت همکارات جرم مادرش سنگینه)     

سلام ایلدای صبور،ایلدا جان اگه تصمیمت به جداییه و همسرت طلاق نمیده ،میتونی از این راه استفاده کنی و ...

ایلدا جان اگه کمک مالی خواستی من در خدمتت هستم ،ب میتونی به عنوان یه قرض کوچیک بهش نگاه کنی

داشتم بهش اعتماد میکردم این بار بدتر داغونم کرد .  حداقل بعد مادرش میموند نه اینکه رسوندش ... ...

عزیزم مردای امروزی هیچوت زن رو به مادرشون ترجیح نمیدن همین هم برای من پیش اومد حتی بدترش مادر همسرم جلوی فامیل پرید بهم و کلی حرف بارم کرد و شوهرم کار خاصی نکرد 

خواهش زیر ۱۸ تو تاپیک شخصیم کامنت نزارن
به همین راحتی که شما گفتین، نیست. 

سلام ایلدا خانم..بایک وکیل مشورت کن ..این خونه وماشین که بنامتون میکنن اگرهبه باشه بعدا میتونه پس بگیره وبگه هبه بوده وهدیه دادم .سفت وسخت بگیر مطمئن بشو

سلام ایلدا خانم..بایک وکیل مشورت کن ..این خونه وماشین که بنامتون میکنن اگرهبه باشه بعدا میتونه پس بگ ...

ایلدا جان خواهش میکنم این قضیه رو جدی بگیر که خدای نکرده از آقا امیر رودست نخوری ☝️

ذات تون نیک و درسته که از شادی و خوشبختی دیگران خوشحال میشد.  خدا حفظ تون کنه 💙

نظر لطفته قربونت برم❤️

مادر من مثل خودت مادرشوهر خوبی نداشتن و از طرف ایشون خیلی ظلم دیدن بخاطر همین میگه نمیخوام حسی که من تجربه کردم عروسم هم تجربه کنه 

امیدوارم تو هم به حق این روز های عزیز احترامی که قطعا بیش از این ها لایقت هست رو دریافت کنی🥺❤️

فرو میریزد ستاره های پولکی از شب های پیراهنت...
قربون دل مهربونت برم ایلدا انقد چشمام درد میکنه  من کوه محبت بودم براش آغوش آرامش بودم عشق بود ...

سلام قشنگم

حالت چطوره؟ 

درکت میکنم صد خودت رو برای ادمی بذاری که ارزشت رو ندونه 

فقط بهت بگم ازاین روز ها که عبور کنی پوست میندازی و قوی تر میشی یکی از کاربرهای عزیز جمله ی قشنگی بهم گفت دراین شرایطم " دردی که تورو نکشه قوی ترت میکنه " و خدا میدونه من چقدر بااین جمله اروم شدم. 

یادت نره این پایان زندگی نیست روزهای خوشی هم هست 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ایلدا جون عزیزدلم سلام خوبی روزت عالی💙❤ چ خبر عزیزم چیکارا کردی کارت اوکی شد . ازشوهرت چ خبری؟؟

سلام به روی ماهت 

بله قشنگم استخدام شدم 😍 

تازه میخواستم تاپیک بزنم و خوشحالی ام منتقل کنم 

همسرم روزها میاد دیدنم ، حرف میزنه برام مهر و محبت خرج میکنه 

گاهی افطاری میخره و میاد باهم افطار میکنم( تایم افطار محل کارمم) 

طبق قولی که داده فردا خونه رو بنام میزنه 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2706