2733
2734
عنوان

اگه با دوتا بچه از شوهرم جدا بشم و بچه‌ها رو هم پیش شوهرم بزارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12055 بازدید | 208 پست
نه نمیگن خودتو نجات بده 

سلام

این دوستمون زمانی میتونست فقط فکر خودش باشه که پای بچه هاشو این دنیا باز نکرده بود

الان در قبال بچه هاش هم مسئوله

خصوصا دوتا دختر بچه

فامیل نزدیک  من همچین کرد ...با اینکه دخترش رو خیلی دوست داره...ولی بقول خودش سنگ بست به قلبش و گفت چرا من بچه داری کنم اون بره خوشگذرانی و راحت ازدواج کنه

بچه رو علنا گفت نمیخوام 

دختر سیزده ساله شد توپ بین خونه ی  مامان  و خونه ی باباش

الان هفده سالشه...سیگار میکشه...پارتی میره...مشروب میخوره....چندبار قرص خورده.دستش رو با تیغ زده

گندی نیست که نزده باشه  

نه از باباش حساب میبره نه از مامانش

حرفی بهش میزنن خودزنی میکنه

بیچارشون کرده

بخدا ی دختر خوب و اروم و مهربونی بود ولی خب   الان دیگه مدرسه هم نمیره....گند زده شد به زندگی و آینده اش

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من همیشه میگم آدم بچه طلاق باشه خیلی بهتر از اینه که بچه ای باشه که هر روز توی خونه دعوا و ناراحتی میبینه

اما ای کاش میشد بچه هات رو ببری،دوتا بچه اونم دختر بچه با این مرد بمونن عذاب میکشن،ای کاش میشد اونا بهم ببری

سلامم،من تخمه آفتابگردان سابق ام،این سومین کاربریمه🥲
به جایی رسیدم که فقط دلم میخواد بمیرم

شرایط منو بدونی استارتر

از سال94

من گریه هامو کردم

زجه هامو زدم

التماسامو کردم

قرص اعصابامو خوردم

الان دیگه  سر شدم.

دیگه قبول کردم همسرم برای من همسر نیست.

فقط میخوام بچه هامو برسونم جایی...چون اینا بی تقصیرن.حقشون نیست حالا که بابای درستی ندارن.مادرشونم پشتشونو خالی کنه

سعی کردم روی خودم کار کنم و در پناه خدا مادر قوی بشم. بچه هام کمتر تو تنش باشن و آینده شون موفق باشن

تازه برای من علاوه بر بداخلاقی و خسیسی و نمک نشناسی زیاد  و توقعات بیجا که متاسفانه مادرش یادبچه هاش داده و شوهر منم شده شاگردممتاز

ی مشکل بزرگتر هم داریم که تحمل اینا درمقابلش راحته

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

یه نصیحت بهت میکنم خودم با داشتن دوتابچه جداشدم البته بچه های من جفتشون پسرن باز خیالم راحتتر...ولی تو دوتا دختر داری می‌دونی دختر تواین دوره زمانه مراقبت بیشتری میخواد نامادری اگه بیاد تو زندگیشون چی میشه .برای من روزای سختی بود که گذشت حالا بزرگ شدن و گذشت ولی تو با دخترات اینکارونکن دختر واقعا نمیتونه باید کنارشون باشی مخصوصا دختر پریود میشه چیزایی هست که باید بمونی درکشون کنی ..جدا بشی پشیمون میشی روزای سختی پیش روته اینو بدون

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2738

خب چرالقمه رودورسرت میچرخونی معتاد یا چیزی نیست که نشه درستش کرد برو سرکار خودت خرج دربیار.اگه بچه نداشتی میگفتم نمون ولی اون دوتادخترچه گناهی کردن که بابای درست که ندارن مادرشونم ولشون کنه بره.بعدم فکرکردی طلاق بگیری الان مردها صف کشیدن یکی میادشایدخسیس نباشه ولی صدتاعیب بدترداره بعدم بایدبری بشینی به جای بچه های خودت بچه یه زن دیگه رو بزرگ کنی .چه کاریه بشین سرزندگی خودت

دلم نمیاد ولشون کنم ولی خودمم دارم نابود میشم دختر بزرگم میگه مامان اگه رفتی کی آیدا رو بخوابونه؟؟؟ ...

چرا بچه هات رو نمیبری؟

چی بگم والا  تو خونه ای که همش بحث و دعوا و جنجالم باشه بچه ها روی آرامش و خوشبختیو نمیبینن 

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)

شوهرت وقتی خسیسه یعنی برای شما و دوتا بچه ها خرج نمیکنه دیگه 

پس فقط خودت رو نجات نده اگه طلاق هم میگیری از دخترهات نگذر با خودت ببر خودت کار کن  

جایی دورتر از خودم ایستاده ام،به تماشای کسی که جای من زندگی میکند.                                                                   چه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی  
2706