2733
2734
عنوان

خانما اینجا کسی هست به خاطر دخالت خانواده شوهر طلاق گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 58 پست
عزیزم فرمون زندگی دست مرده  مرد بخاد زنو عاشق میکنه نخاد هم زنو افسرده میکنه  مرد بخاد م ...

چقدر این حرفا حرف دل منه 

منم همیشه همین‌رو میگم اما مرد من واقعا پشتم رو خالی کرد واجازه داد هر کسی نابودم کنه از بابابزرگ ۹۰ ساله اش گرقته تا برادرش  که زنگ زد به من فحش خیلی خیلی ناجور داد که اینجا جاش نیس بگم 

من حالت های افسردگی دارم شما چی؟حال  روحی تون چطوره

من افسردگی ندارم اما استرس و اضطراب شدید و همچنین نشخوار شدید ذهنی دارم 

رفتم پیش روانشناس و مشاور بهم گفتن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چقدر این حرفا حرف دل منه  منم همیشه همین‌رو میگم اما مرد من واقعا پشتم رو خالی کرد واجازه داد ...

عزیزم سخته ولی رهاش کن کسی که روز سختی پشتت نباشه فایده ای نداره 

درکت میکنم ناامیدی از شوهر خیلی سخته چون خودم دقیقا همین حالو دارم

کاش شوهر منم بچه هامو میداد تا فرار میکردم از دست خودش و خانوادش 

ادمایی که بهت زخم میزنن رو از خودت دور کن بچسب به بچت و سر خودتو گرم کن با ورزش و کلاسی که دوس داری

عزیزم سخته ولی رهاش کن کسی که روز سختی پشتت نباشه فایده ای نداره  درکت میکنم ناامیدی از شوهر خ ...

الهی بگردم برای دل شکسته شما 

چقدر حرفات غم داره 

راه گلو شماهم به خاطر بچه بسته اس 

منم اگه بچه نداشتم حتما میرفتم 

اما جز عاشقی خودم که واقعا عاشق همسرم هستم 

اگه خودم تنها بودم حتما جدا میشدم اما این بچه گناهش چیه

2731

من جای شما باشم دیگه هیچ سراغی از این مرد نمیگیرم 

کسی که حاضره بخاطر حرف مادر و خالش بچه و زنش رو رها کنه هیچ ارزش و جایگاهی نداره 

حتما مهریت رو بگیر از این مرد 

بخدا زندگی بدون شوهر بی عرضه عین بهشته

الهی بگردم برای دل شکسته شما  چقدر حرفات غم داره  راه گلو شماهم به خاطر بچه بسته اس  ...

بنظرت اون پدر لیاقت این بچه رو داره؟

بنظرت اون پدر قراره برای بچش چیکار کنه که پدریش ثابت بشه؟

اگر واقعا حالیش مبشد که راضی نمیشد بچشو پس بزنه 

خیلی فکر کن عزیزم 

من جای شما باشم دیگه هیچ سراغی از این مرد نمیگیرم  کسی که حاضره بخاطر حرف مادر و خالش بچه و زن ...

تو این ۱۰۰ روز خیلی فک کردم

خیلی اما تا اومدم تصمیم جدی بگیرم

بازم دل لامصب اجازه نداده

هر بار یاد چشماش میوفتم دیوونه میشم

هر بار یاد روزای قشنگمون یاد جوونیم که به پاش گذاشتم میوفتم

دیوونه میشم

دریچه قلبم گشاد شده از بس گریه کردم البته این ۱۰ سال کلا گریه بود اما الان بیشتر شده 

همیشه به شوهرم میگفتم کاش میشد قلبم رو در بیارم تا ببینی به چه روزی انداختنش مچاله شده پر از درده پر از غمه 

آنقدر بهم فشار میاوردن هر آن میگفتم الان سکته میکنم و قلبم ایست میکنه 

2740

آخ قلبم براتون تیکه شد...

چرا ازتون خوشش نمیاد؟ب غیر اینکه میخواسته دختر خواهرش رو برا همسرتون بگیره دلیل دیگه ایم داره؟؟

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸

خدا ب حق همین وقت عزیز این مادرو ب راه راست هدایت کنه بفهمه داره اشتباه میکنه...

خدایی نکرده باعث این طلاق بشه حق شما حق زندگیتون تا ابد رو دوشش میمونه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
حرفات تا ابد و یک روز حق هست اما چطور باید کنار بیام 

عزیزم من لینک کانالی رو براتون میذارم 

ایشون ساداتی هستن که برای هر مشکلی ختم قرآنی میذارن،خیلیا حاجت روا شدن ب لطف خدا

لطفا برید و ازشون برای مشکلتون ختم بگیرید در کنارش سعی بر ترک گناه هم داشته باشید الهی ک زندگیتون درست بشه

آخ قلبم براتون تیکه شد... چرا ازتون خوشش نمیاد؟ب غیر اینکه میخواسته دختر خواهرش رو برا همسرتون بگیر ...

نه اصلا اصلا هیچ دلیلی نداره فقط فقط همون دلیل

فقط فقط خودشون رو قبول دارن و تمام بقیه رو قبول ندارن 

خدا ب حق همین وقت عزیز این مادرو ب راه راست هدایت کنه بفهمه داره اشتباه میکنه... خدایی نکرده باعث ا ...

روزی که همسرم مارو از خونه انداخت بیرون 

با گریه زنگ زدم گفتم مامان توروخدا به خاطر بچه ام 

به ما رحم کن به پسرت بگو بیاد سر زندگیش

اگه اومد خونتون راهش نده بگو برو با زنو بچه ات بیاد 

برگشت به من پشت تلفن قهقهه زد و گفت تکلیف زندگی تو مشخصه طلاق طلاق طلاق 

✅گروه پرسش و پاسخ ✅

در این گروه اعضا سوالاتشون که درمورد مشکلاتشون هست رو داخل یک متن می‌نویسند و منتظ میشن تا خادم محترم، ختم مربوط به مشکلشون رو بهشون بگه و اون عضو گروه اون ختم رو هر روز تا چهل روز و یا تا نتيجه حاجت روایی میخونه

لینک گروه👇🏻

https://t.me/+glsMzH9xz045Mzc0

اگه تلگرام دارید عضو این گروه بشید

نه تبلیغیه نه هیچ چیز دیگه جز اینکه دلم میخواد شما ک هم نوعمید مثه خواهرم میمونید مشکلتون هر چه زودتر درست بشه ان شالله

عزیزم من لینک کانالی رو براتون میذارم  ایشون ساداتی هستن که برای هر مشکلی ختم قرآنی میذارن،خیل ...

قربون قلب مهربونت خیلی خیلی ممنونم لطف میکنید 

انشالله همیشه زندگیتون سرشار از عشق باشه و هیج وقت هیچ درد و غمی نداشته باشید

2706