2737
2734
عنوان

خانما اینجا کسی هست به خاطر دخالت خانواده شوهر طلاق گرفته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 58 پست
نه اصلا اصلا هیچ دلیلی نداره فقط فقط همون دلیل فقط فقط خودشون رو قبول دارن و تمام بقیه رو قبول ندار ...

ان شالله ک ب راه راست هدایت بشه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸

عزیزم شوهر شما که از نفرین می‌ترسه از شکست دل ما نمیترسه ، نمیترسه توان دل شکستن رو بده 

منم خانواده شوهرم خییییلی اذیتم کردن ، من که نفرینشون کردم خدا رو شکر تاوانشو دارن پس میدن

💜                                                                                                                                                                                                                                           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم شوهر شما که از نفرین می‌ترسه از شکست دل ما نمیترسه ، نمیترسه توان دل شکستن رو بده  منم خ ...

میگه خاله هام میگن نفرین مادر میگیره نفرین همسر نمیگیره 

خداروشکر شما با چشم دیدی

2728
روزی که همسرم مارو از خونه انداخت بیرون  با گریه زنگ زدم گفتم مامان توروخدا به خاطر بچه ام&nbs ...

این خانوم کاملا مشخصه هیچ متوجه کاراش نیست 

وگرنه برای خوشبختی پسر خودشم ک شده این کارو نمیکرد 

میدونم سخته میدونم قلبتون شکسته ولی فقط براش دعا کنید هدایت شه 

نفرین هیچ چیزو حل نمیکنه عزیزم دل عاشقتو ب نفرین سیاه نکن،بدشو نخواه

خدا هم جای حق نشسته و مطمعن باش حواسش هست مطمعن باش اگه متوجه کار اشتباهش نشه و حلالیت نگیره ازتون تا قیامت حقتون ب گردنشه و باید پاسخگو باشه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌻 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌱بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌱اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌱مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌱اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌱وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌱ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌱آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌱دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌱امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌱كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌱غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌱هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌱مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌱انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌱مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌱كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌱مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌱🌸✨️اللهم عجل لولیک الفرج✨️🌸
قربون قلب مهربونت خیلی خیلی ممنونم لطف میکنید  انشالله همیشه زندگیتون سرشار از عشق باشه و هیج ...

فدات بشم عزیزم درست میشه سخت هست ولی بلخره درست میشه امید داشته باش

این خانوم کاملا مشخصه هیچ متوجه کاراش نیست  وگرنه برای خوشبختی پسر خودشم ک شده این کارو نمیکرد ...

با قلب مهربونت برام دعا کن که قلبم بتونه این همه بدبختی رو تحمل کنه 

و بیشتر از این سیاه و تار نشه 

منم از نفرین خوشم نمیاد اما وقتی یاد کارهاشون میوفتم ناخواسته اشک میریزم و آه میکشم 

2740
با قلب مهربونت برام دعا کن که قلبم بتونه این همه بدبختی رو تحمل کنه  و بیشتر از این سیاه و تار ...

میدونم میفهمم سخته ولی اینکه منتظر باشی تا تاوان پس بده سخت ترش میکنه

توکلت ب خدا باشه عزیزم درست میشه 

اسی خدا به دادت برسه، ولی شاید این بهتر باشه. خواهر من زندگیش مثل شماست، با این تفاوت که با وجود عروس و داماد و نوه، شوهرش نه طلاقش میده نه باهاش درست رفتار میکنه. خدا لعنت کنه مادر شوهرشو. عمر خواهرم تو این دنیا واقعا هدر رفت، یه زن خوشگل هنرمند شاغل که فقط آرزوی مرگ داره الان

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علی الحسين و علی علی ابن الحسين و علی اولادالحسین و علی اصحاب الحسین
اسی خدا به دادت برسه، ولی شاید این بهتر باشه. خواهر من زندگیش مثل شماست، با این تفاوت که با وجود عرو ...

الهی بگردم 💔❤️‍🩹😔خدا هیچ کسی رو به این درد گرفتار نکنه چقدر سخته 😭دلم گرفت از این حجم بی محبتی و بی مهری مادر شوهر و همسر

الهی بگردم 💔❤️‍🩹😔خدا هیچ کسی رو به این درد گرفتار نکنه چقدر سخته 😭دلم گرفت از این حجم بی محبتی و ...

بخدا خواهرم خیلی آرام و ساده ست. با همه ما بخاطر شوهرش قطع رابطه کرده. ولی باز شوهرش اذیتش میکنه. بهش میگم طلاق بگیر، میگه پیش عروس و داماد زشته. خدا از شوهرش نگذره. فقط منتظرم ببینم مادر شوهرش چطور قراره جون بده، البته تو هشتاد سالگی فعلا از من سر حالتر هست

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
السلام علی الحسين و علی علی ابن الحسين و علی اولادالحسین و علی اصحاب الحسین
بخدا خواهرم خیلی آرام و ساده ست. با همه ما بخاطر شوهرش قطع رابطه کرده. ولی باز شوهرش اذیتش میکنه. به ...

آخی جان جیگرم آتیش گرفت

والا اون شخص اگه بمیره هم زندگی برات خواهرت زندگی نمیشه چون تمام جوونی خواهرت رفته 

هیچ وقت آب ریخته شده جمع نمیشه 

اما از خدامیخوام از اینجا به بعد به دل خواهرت یه آرامشی بده که قابل وصف نباشه