2737
2734
عنوان

مزخرف ترین حالتی که وجود داره 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 451 بازدید | 49 پست
چند تا کاربری داشت 😅🫠یه مدت نبودم ،بیشتریا یه سری چیزا ازشون یادمه ...دقیقا هما چیز نو ذهنم نیست چ ...

نه دیگه کاربریمو نمیگم😒

چون منو یادت نبود🚶‍♀️

ایش🚶‍♀️

تو تلگرام با هم حرف زدیم.. کل بحثمون راجع به کنکور بود البته🥴

میدونی..تو کاربریم به خارجی هانا نوشته بود.. کاملتر نمیگم چون دوس ندارم کسی بدونه. 

نمیخام برایِ من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید🥴                                        ولی میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه آرزوهام؟🦋
نه دیگه کاربریمو نمیگم😒 چون منو یادت نبود🚶‍♀️ ایش🚶‍♀️ تو تلگرام با هم حرف زدیم.. کل بحثمون راج ...

یادم اومد 🥺❤️جالب اینجاست یه نفر دیگه هم ،هم اسم تو باهام حرف زده بود 😅ولی شرایطش متفاوت بود اون 🥺ازش خبر ندارم خیلی وقته 

کامل یادمه 😁❤️تلگرام گفتی تیر آخر رو زدی 😅چون تنها کسی بودی اینجا تلگراممو دادم ایدیشو ❤️

میخونی ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=333265042]یادم اومد 🥺❤️جالب اینجاست یه نفر دیگه هم ،هم اسم تو باهام حرف زده بود 😅ولی شرایطش متفاوت بود اون

🥺❤️

ینی واقعن من تنها کسی بودم که تلگرامتو بهم دادی؟؟🥺

چرا حس میکنم هنوز کامل یادت نیست منو🥴

نمیخام برایِ من تسبیح بگیرید دستتونو چمیدونم صلوات و... بفرستید🥴                                        ولی میشه ازتون بخام یدونه آمینِ دلی بگید واسه آرزوهام؟🦋
[QUOTE=333265042]یادم اومد 🥺❤️جالب اینجاست یه نفر دیگه هم ،هم اسم تو باهام حرف زده بود 😅ولی شرایطش ...

آره 😅اصلا اینجا من به کسی تلگراممو نمیدم آیدیمو 😅

اینجوری نگو 🥴یادمه واقعا ...قبول شده بودی ،رفته بودی دانشگاه حتی و داشتی برای کنکور میخوندی ولی ناامید بودی  ...یه مدت تعلیق بودم ،بعدش شما شما میکردی 😂

2728
آره 😅اصلا اینجا من به کسی تلگراممو نمیدم آیدیمو 😅 اینجوری نگو 🥴یادمه واقعا ...قبول شده بودی ،رفت ...

عهههههههههه افرینننن اوریننننننن قلبمممم 

🥺❤️❤️❤️❤️❤️❤️

چقده ذوق کردمممم برا خودم که منو یادته😂😂😂

آره 😅اصلا اینجا من به کسی تلگراممو نمیدم آیدیمو 😅 اینجوری نگو 🥴یادمه واقعا ...قبول شده بودی ،رفت ...

میخام مهر بیام تهران حضوری ببینمت😎

قول زنونه بت میدم🥴😂

آقا ولی من تلگرامتو ندارم دیگه🥺🥺چون کاربریم قفل شد 🥺راستی من تو شناسنامه هم اسمه خودتما😎😂❤️

😅❤️🫂😍 گفتم یادمه 😅

قربونت برم با اون قلب قشنگت😍❤️اصن عجیبی تو💛

2740
میخام مهر بیام تهران حضوری ببینمت😎 قول زنونه بت میدم🥴😂 آقا ولی من تلگرامتو ندارم دیگه🥺🥺چون کا ...

هر وقت اومدی و باشم  چرا که نه،خوشحالم میشم  😅❤️هر وقت اومدی قرارمون نزدیک دانشگاه ما 😅

در خواست دوستی میدم برات میفرستم 

عااا فکر کنم گفتی بهم اولاش 😘❤️🫂

هر وقت اومدی و باشم  چرا که نه،خوشحالم میشم  😅❤️هر وقت اومدی قرارمون نزدیک دانشگاه ما 😅 ...

اوم نزدیک دانشگاه شما 😂❤️اووووو اونقد حرف هست واسه گفتن، 😍💛

تو ام شدی رفیق برام💚✨ آقاااا🥺 تو پیوی دوباره برام بفرستش...❤️

خدا نکنه عزیزم 🫂❤️ قلبتون خوشگل میبینه قلب منو 😅❤️ نه بابا من عادیم 😅😂❤️

عزیزدلم🥺❤️

نه آخه میدونی خیلی وقت میذاری واسه گفت و گو با دیگران❤️..اینم از شخصیت محترمته💚.. انقد بدم میاد برای ینفر انقد حرف میزنی اونوقت فقط لایک میکنه🚶‍♀️

اون پسر بلا رو ببین چه دختر ناز و با شخصیتی داره گیرش میاد🚶‍♀️😂

اوم نزدیک دانشگاه شما 😂❤️اووووو اونقد حرف هست واسه گفتن، 😍💛 تو ام شدی رفیق برام💚✨ آقاااا🥺 تو پ ...

پیامم نیومد نه 😅یادم نبود درخواست دوستیتو 🥺دیدمش تازه ،چون زیاد اکسپت کردم 😑

عالی ❤️گوش شنوا هستم 😅دانشگاه ما تیپ دانشجویی رو هم راه میدادن و میدن ،اصلا کاش بشه بیای دانشگاهمون 😁

پیامم نیومد نه 😅یادم نبود درخواست دوستیتو 🥺دیدمش تازه ،چون زیاد اکسپت کردم 😑 عالی ❤️گوش شنوا هست ...

عی قربونت برم 😍💛تلاشمو میکنم چون منم مثه خودت از شهرستان کوچیکم و عشق شهر بزرگ🥴😂

اگه بیام پایه تموم کاراتم😂💛

عزیزدلم🥺❤️ نه آخه میدونی خیلی وقت میذاری واسه گفت و گو با دیگران❤️..اینم از شخصیت محترمته💚.. انقد ...

خنگوله 😂نمیبینه 😅من برای اونم همینقدر و بیشتر وقت میذارم 😑حالا بیای باهام، اون فیزیوپاته فکر نکنم مثل دوران علوم پایه باشه مدلشون و راحت دیدش 😂اگه این ترم میومدی از بس هر روز جلو چشمامه بعید بود نبینیش 🤣

منم از همون فردی که دوستش دارم یادگرفتم و کمی هم اینجوری بودم ،با اون حرف میزدم بیشتر یاد گرفتم درک کنم ،حالا خودش اصلا افتضاحه حتی حرفم نمیزنه 😑

یه کم شخصیتم برای آدمایی که درکشون میکنم فقط فرق داره 😅وگرنه منم گاهی همونم 😔🫂

2706