2733
2734
عنوان

کسیو میشناسین که جن........

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بسم الله،،،،نمیترسی؟کاریت نداره؟ میبینیش؟ بگو درباره‌اش

من از بچگی با این چیزا سرکار دارم عزیزم تو تاپیک هام هست الان چند سال یه زنه تو خونه ام هست میاد میره کاری به من نداره اوایل میترسیدم الان نه مامانم اون اوایل برام رفت سرکتاب باز کرد گفتن واسه این که دیونه بشم برام دعا گرفتن واسه همین این چند سال آمده تو خونه من

بزرگ شد اون دختری که از تاریکی میترسید
خب چه شکلی هست؟؟  بسم ا.... بگی می‌ره ؟؟

قیافش مشخص نیست لباسش بلنده من یا از پشت میبینمش یا کنار صورتشو ندیدم تا حالا کاری به من نداره انگار یکی از جلوت رد بشه 

خونه رو عوض کردی؟؟ بازم میاد؟؟ بیرون هم باهات هس یا فقط خونه

خونه ماله خودمون هست ۹سال اینجام نه بیرون نمیبینم فقط تو خونه یه دفع رد میشه بیشتر هم صبح ها 

خونه رو عوض کردی؟؟ بازم میاد؟؟ بیرون هم باهات هس یا فقط خونه

دختر خاله منم اذیت میکنن داره جارو میکشه میانکاز برق میکشن جمع میکنن یا پدال چرخ خیاطی شروع میکنه به حرکت یا لباسای بچشو پاره میکنن

نشنیدم.ولی بعید میدونم. چون جن برای زندگی که از آدم تغذیه نمیکنه. مگر جن رو با طلسم وادار کرده باشن . اون جن اگر از بدن خارج بشه میمیره.

نمیشه که از چند نفر گذر کرده باشه و نمرده باشه.

قیافش مشخص نیست لباسش بلنده من یا از پشت میبینمش یا کنار صورتشو ندیدم تا حالا کاری به من نداره انگار ...

منم تو یه خونه جن زده زندگی میکردم.خیلی ترس داشتم. یه بچه رو میدیم حالت سایه، مثل وقتی از گوشه چشم نگاه میکنی. نزدیکم نمیومد ولی بود.

به جز اونم بود اذیت میکردن یبار چادرمو‌ طوری کف هال پهن کرده بود که صاف صاف بود. از یه اهل دل پرسیدم گفت اینا با دعای دعانویس میان ولی نمیتونن ماموریتشونو انجام بدن اذیت میکنن. یا مثلا موچین زنگ زده، مسواک استفاده شده،.... میذاشتن تو توالت. همیشه هم تو توالت پیدا میشد.....