2737
2734
عنوان

مزخرف ترین حالتی که وجود داره 😑

438 بازدید | 49 پست

اون نگاه هایی که طرفین به هم دارن رمانتیکه از بیرون ولی عذاب خالصه برای اونی که یه طرف قضیه اس ،اون طرفشو چون تجربه ندارم نمیدونم ...حالا باز صبور باشی شاید قابل تحمل باشه ،برای منی که خیلی عجولم خیلی سخته 😁

همیشه بهم میگفت تو چه قدر عجله داری برای همه چیز 🙃

حتی تو خوابم به زور حرف میزنه 😂تو خوابم ولم نمیکنه این حالتش ...

چه دنیای واقعی ،چه تو خواب ،کلا ...

من عاشق این کلمم🙂

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

واقعنم تلفظش سخته

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنمون کمه ،اهل دوستی نیست و ...

چون تاپیکای قبلی هم نوشته بودم هی برام چیزی مینوشتن میخوام بگم فعلا شرایط جوری نیست که بشه 🙃انرژی منفی هم اگه نفرستید بهتره 🌱

قبلا تاپیکامو قفل میکردم ولی چون فهمیدم گویا توهینه ،قفل نمیکنم ...

مرسی که درک میکنید ...

2728
من عاشق این کلمم🙂

الان که وسط شرایطشم ازش متنفرم 🙃بعد دقیقا نصف اکسپلور اینستام شده بود این و فیلم غرور و تعصب 😶بعد من با یکی آشنا شدم این وسط دقیقا خود مستر دارسیه 😑نگاه ،رفتاراش و...

اینم دیدم این مدت قاطیم کلا 😂

عزیزدلممم

ببین دخترمون چه بزرگ شده ها😍❤️

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2740
الان که وسط شرایطشم ازش متنفرم 🙃بعد دقیقا نصف اکسپلور اینستام شده بود این و فیلم غرور و تعصب 😶بعد ...

😑

همه چیش سخته 😑😂

آره🤦‍♀️

😅❤️ مرسی 😁❤️ میشناسم شما رو در کل ؟😅

اسما...  کنکور

کاربری قبلیمو بستم... خیلی آزاردهنده بود برام... 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
اسما...  کنکور کاربری قبلیمو بستم... خیلی آزاردهنده بود برام...

فکر کنم یادم باشه 😅❤️اگه اشتباه نکنم اونی که تو ذهنمه 🥺❤️

عه ...اونی که تو ذهن منه حق داشتی واقعا 🥺❤️

الان بهتری ؟

فکر کنم یادم باشه 😅❤️اگه اشتباه نکنم اونی که تو ذهنمه 🥺❤️ عه ...اونی که تو ذهن منه حق داشتی واقعا ...

نه فک کنم نیستم اونی که تو ذهنته🥴

اسم کابری اونی که تو ذهنته رو یادته؟؟ 🥴 

نه فک کنم نیستم اونی که تو ذهنته🥴 اسم کابری اونی که تو ذهنته رو یادته؟؟ 🥴 

چند تا کاربری داشت 😅🫠یه مدت نبودم ،بیشتریا یه سری چیزا ازشون یادمه ...دقیقا هما چیز نو ذهنم نیست چون نبودم یه مدتم ...

عیب نداره باز ❤️کاربریتو میگی 🥺

2706