2733
2734
عنوان

مزخرف ترین حالتی که وجود داره 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 49 پست
چند تا کاربری داشت 😅🫠یه مدت نبودم ،بیشتریا یه سری چیزا ازشون یادمه ...دقیقا هما چیز نو ذهنم نیست چ ...

نه دیگه کاربریمو نمیگم😒

چون منو یادت نبود🚶‍♀️

ایش🚶‍♀️

تو تلگرام با هم حرف زدیم.. کل بحثمون راجع به کنکور بود البته🥴

میدونی..تو کاربریم به خارجی هانا نوشته بود.. کاملتر نمیگم چون دوس ندارم کسی بدونه. 

نه دیگه کاربریمو نمیگم😒 چون منو یادت نبود🚶‍♀️ ایش🚶‍♀️ تو تلگرام با هم حرف زدیم.. کل بحثمون راج ...

یادم اومد 🥺❤️جالب اینجاست یه نفر دیگه هم ،هم اسم تو باهام حرف زده بود 😅ولی شرایطش متفاوت بود اون 🥺ازش خبر ندارم خیلی وقته 

کامل یادمه 😁❤️تلگرام گفتی تیر آخر رو زدی 😅چون تنها کسی بودی اینجا تلگراممو دادم ایدیشو ❤️

میخونی ؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=333265042]یادم اومد 🥺❤️جالب اینجاست یه نفر دیگه هم ،هم اسم تو باهام حرف زده بود 😅ولی شرایطش متفاوت بود اون

🥺❤️

ینی واقعن من تنها کسی بودم که تلگرامتو بهم دادی؟؟🥺

چرا حس میکنم هنوز کامل یادت نیست منو🥴

[QUOTE=333265042]یادم اومد 🥺❤️جالب اینجاست یه نفر دیگه هم ،هم اسم تو باهام حرف زده بود 😅ولی شرایطش ...

آره 😅اصلا اینجا من به کسی تلگراممو نمیدم آیدیمو 😅

اینجوری نگو 🥴یادمه واقعا ...قبول شده بودی ،رفته بودی دانشگاه حتی و داشتی برای کنکور میخوندی ولی ناامید بودی  ...یه مدت تعلیق بودم ،بعدش شما شما میکردی 😂

آره 😅اصلا اینجا من به کسی تلگراممو نمیدم آیدیمو 😅 اینجوری نگو 🥴یادمه واقعا ...قبول شده بودی ،رفت ...

عهههههههههه افرینننن اوریننننننن قلبمممم 

🥺❤️❤️❤️❤️❤️❤️

چقده ذوق کردمممم برا خودم که منو یادته😂😂😂

آره 😅اصلا اینجا من به کسی تلگراممو نمیدم آیدیمو 😅 اینجوری نگو 🥴یادمه واقعا ...قبول شده بودی ،رفت ...

میخام مهر بیام تهران حضوری ببینمت😎

قول زنونه بت میدم🥴😂

آقا ولی من تلگرامتو ندارم دیگه🥺🥺چون کاربریم قفل شد 🥺راستی من تو شناسنامه هم اسمه خودتما😎😂❤️

میخام مهر بیام تهران حضوری ببینمت😎 قول زنونه بت میدم🥴😂 آقا ولی من تلگرامتو ندارم دیگه🥺🥺چون کا ...

هر وقت اومدی و باشم  چرا که نه،خوشحالم میشم  😅❤️هر وقت اومدی قرارمون نزدیک دانشگاه ما 😅

در خواست دوستی میدم برات میفرستم 

عااا فکر کنم گفتی بهم اولاش 😘❤️🫂

هر وقت اومدی و باشم  چرا که نه،خوشحالم میشم  😅❤️هر وقت اومدی قرارمون نزدیک دانشگاه ما 😅 ...

اوم نزدیک دانشگاه شما 😂❤️اووووو اونقد حرف هست واسه گفتن، 😍💛

تو ام شدی رفیق برام💚✨ آقاااا🥺 تو پیوی دوباره برام بفرستش...❤️

خدا نکنه عزیزم 🫂❤️ قلبتون خوشگل میبینه قلب منو 😅❤️ نه بابا من عادیم 😅😂❤️

عزیزدلم🥺❤️

نه آخه میدونی خیلی وقت میذاری واسه گفت و گو با دیگران❤️..اینم از شخصیت محترمته💚.. انقد بدم میاد برای ینفر انقد حرف میزنی اونوقت فقط لایک میکنه🚶‍♀️

اون پسر بلا رو ببین چه دختر ناز و با شخصیتی داره گیرش میاد🚶‍♀️😂

اوم نزدیک دانشگاه شما 😂❤️اووووو اونقد حرف هست واسه گفتن، 😍💛 تو ام شدی رفیق برام💚✨ آقاااا🥺 تو پ ...

پیامم نیومد نه 😅یادم نبود درخواست دوستیتو 🥺دیدمش تازه ،چون زیاد اکسپت کردم 😑

عالی ❤️گوش شنوا هستم 😅دانشگاه ما تیپ دانشجویی رو هم راه میدادن و میدن ،اصلا کاش بشه بیای دانشگاهمون 😁

پیامم نیومد نه 😅یادم نبود درخواست دوستیتو 🥺دیدمش تازه ،چون زیاد اکسپت کردم 😑 عالی ❤️گوش شنوا هست ...

عی قربونت برم 😍💛تلاشمو میکنم چون منم مثه خودت از شهرستان کوچیکم و عشق شهر بزرگ🥴😂

اگه بیام پایه تموم کاراتم😂💛

عزیزدلم🥺❤️ نه آخه میدونی خیلی وقت میذاری واسه گفت و گو با دیگران❤️..اینم از شخصیت محترمته💚.. انقد ...

خنگوله 😂نمیبینه 😅من برای اونم همینقدر و بیشتر وقت میذارم 😑حالا بیای باهام، اون فیزیوپاته فکر نکنم مثل دوران علوم پایه باشه مدلشون و راحت دیدش 😂اگه این ترم میومدی از بس هر روز جلو چشمامه بعید بود نبینیش 🤣

منم از همون فردی که دوستش دارم یادگرفتم و کمی هم اینجوری بودم ،با اون حرف میزدم بیشتر یاد گرفتم درک کنم ،حالا خودش اصلا افتضاحه حتی حرفم نمیزنه 😑

یه کم شخصیتم برای آدمایی که درکشون میکنم فقط فرق داره 😅وگرنه منم گاهی همونم 😔🫂

2706