2733
2734
عنوان

با جاری گشاد باید چیکار کرد؟

723 بازدید | 34 پست

سلام بچه ها من تازه 9 ماهه ازدواج کردم باردارم هستم هر موقع با جاری خانم خونه پدر شوهرم هستیم بلند نمیشه تموم کارا رو من باید انجام بدم از همون اولش همسرم اینارو پرو کرد من کارای مادرشو انجام میدادم قبل بارداری این گشاد خانم روش زیاد شده دست به هیچ کاری نمیزنه یعنی استکانی که توش چایی خورده جمع نمیکنه امروز داشتم سبزی پاک میکردم به مادر شوهرم گفتم کمرم گرفته برداشت گفت وزنش زیاده واسه همون کمرش درد میکنه دلم میخواد هیچ وقت نبینمش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما هم سنگین و رنگین بشین سر جات ‌‌‌..

فکر کردی زیاد کار کنی میگن عروس خوبمون اینه؟؟

نه به خدا ... یادت باشه منی که یک عروس بیست ساله هستم با کلی تجربه بهت میگم ..عروسی که بی احترامی کنه و دست به سیاه و سفید نزنه هیییییچ فرقی با عروسه کار کن و مهربون نداره ... شاید هم اون یکی جاریت سرترهم باشه ... 

وا خب نکن 

چرا انجام میدی 

مگه اصن وظیفه اته

از الان بنداز گردن باردار بودنت بگو دکتر گفت استراحت مطلق 

انجام نده دیگه

بعد زایمانتم بنداز گردن بچه بگو نمیذاره کمک کنم

دیگه از سرشون میفته

اصلا نیازی به بهانه نیستا این بهانه ها رو بهت گفتم بگی که نخای با کدورت کنار بکشی 

سیاست مندانه تر رفتار کنی

میدونم که میشه 🌱من دلم روشنه🤍...
2740

من خونه مامانم، از لحظه ورود تو آشپزخونه ام تا بیایم.

بعد یه خواهر دارم کلا ، پاشو تو اپشپزخونه نمیزاره.

جالبترش مامانمه، اون تو هفته ۳ بار میره، مامانم تمام کارا رو میکنه و پخت و پز میکنه.

من ماهی یه بار میرم، میگه سالاد درست کن، خورشت بار کن.

اصلا ناراحت نیستما، مادرمه، وظیفه مه.

ولی جالب اینه به خواهرم بیشتر احترام میزاره

من خونه مامانم، از لحظه ورود تو آشپزخونه ام تا بیایم. بعد یه خواهر دارم کلا ، پاشو تو اپشپزخونه نمی ...

منم مثل شما هستم . با این تفاوت که خواهرم خودش کار نمیکنه و مادرم میگه من تنهایی خسته میشم ولی نمیتونم به روش بیارم اون باید خودش بدونه حداقل ظرفها رو با من بشوره . برای همین مادرم با من راحت تره .

تو جای من بودی چیکار میکردی؟ 

من کار نمیکردم به خصوص الان که بارداری

سری بعد رفتی بگو دلم درد میکنه و دراز بکش

بگو دکتر گفته استراحت کن و کار نکن

مگه خلی دختر دور ازجونت با شکم پر میری کار میکنی برای مادرشوهر و جاری😐

همون آني سابقم كه از ٨٩ عضو بودم...
2706