2733
2734
عنوان

با جاری گشاد باید چیکار کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 34 پست
امروز رفتیم خونه مامانم افطار، کلی مهمون، بخاطر تولد امام حسن، دم افطار اومد، نشست سر سفره، خورد، بع ...

من دقیقا برام پیش اومده با حالت شوخی به خواهرم گفتم بیا کمک بده . اینطوری که خیلی بده 

اسی، اگر مادرشوهرت واقعا پیر و از دست و پا افتاده، به اندازه و سهم خودت کار کن، سعی کن با جاریت هم زمان نری، کاری که من با خواهرم کردم، اون باشه، من نمیرم.

دیگه مامانم خودش میدونه، به اون خدمات بده یا نه، من برم ، کارای خودمون میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دقیقا برام پیش اومده با حالت شوخی به خواهرم گفتم بیا کمک بده . اینطوری که خیلی بده 

وااای به خواهر من بگی، قیامت میشه.

اون روز میگم پاشو، وسایل شام اماده کن.

خودش دید من از صبح با مامانم اشپزخونه رو خونه تکونی میکردیم، نشسته بود رو مبل و ما رو نگاه میکرد، تا گفتم شام بیار، شروع کرد، سر بچه هاش داد زدن، پاشین ، بریم، حاضر بشین، الان زنگ میزنم باباتون بیاد و ....

مامانم لنگون لنگون خودش پا شد، سفره رو اورد.

الانم جلو اونهمه، زن داد و بی داد میکرد، قهر میکرد، همون به تمام سعی خودمو میکنم، باهاش هم زمان نرم خونه مامانم.

مگر مواقعی مثل امشب که مجبور بودم

2731
به نظر من دیگه ازش هیچ کاری نخواهید بهتره مادرتون درست میگه

والله دیگه کلا دورش من یکی خط قرمز کشیدم.

دیگه خیلی کم میرم خونه مامانم، چون واقعا اذیت میشم، پاهام درد میکنه.

دیگه به اندازه خودم، میرم کمک میکنم، خیلی وقتا مامانم مجلس خاص داره، روز قبل میرم کمک میکنم و روز مهمونی، دیر میرم و زود هم برمیگردم. واقعا رو مخ آدمه