2733
2739

سلام 

از بچگی که عادتم بوده یه وعده از شبانه روز رو حتما تخم مرغ میخوردم 

اما چند سالی میشه هر موقع میخورم یه دل درد شدید میگیرم  مشکلم چیه ؟ کسی می دونه 

خدایی کبدتون سالمه ؟؟

از بچگییی هر روز یه وعده ؟؟؟

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
اهههه منم اینطوریم فقط میخام بعدش بالا بیارم فکر کنم معدمون با سردی مشکل داره 😶😂

تخم مرغ سرد نیس 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

آلرژی ب تخم مرغ ...دیگه نخور مخصوصا زرده 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...

به خودت رحم کن زن!!! 20 و اندی ساله هر روز تخم مرغ میخوری خو کبد نمیمونه برات! 

تخم مرغ میگن هفته ای سه دفعه نهایت

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

وا کبدت چرب میشه

تخم مرغ چهار روز ی بار

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706