2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

تبعیض پدر و مادرم بین دختر و پسر 

نداشتن فرزند و حسرت مامان شنیدن

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
اینک افغانیم و تو ایران کلی پول میدبم و حق شهروندی نداربم گواهی نامه نداربم بیمه نداریم بازنشیتگی ند ...

والا من ایرانی ام، حق شهروندی آنچنانی تو مملکت خودم نصیبم نشده، بعدشم بنظرت ما ایرانی ها بریم افغانستان، اصلا میزان زنده بمونیم ، حداقل شما اینجا یه زندگی مثل ما ایرانیای بی پول و بدبخت دارین.

من حتی جرات ندارم یک بچه دیگه بدنیا بیارم توی این آینده تاریک، اونوقت هموطنان شما هفت هفتا بچه میارن اینجا

امروز مادر را به خاک سپردیم، حالا دیگر به طور کامل بی‌دفاع شده‌ام.هیچ‌کس مرا در دنیا چنان دوست نخواهد داشت
2731
وقتی عقل نداری ب روایت متن

اره من عقل ندارم من هیچ وقت پای هموطنم تو لجنزار کشور تو باز نشده کهوعقل داشته باشم تو بایدواین حرفهارو بزنی از ظلم و جنایت های پدرانت  که به مردمم کردین . بله عقلی برای من نمانده باید پاهای کثیفتون تو این مملگت باشه و تو هینتون هم به من باشه و

2740

بی پولی شوهرم حماقتهایس اعتیادخانمان براندازش بی خیالی نسبت به کارهای خودش. بی کسیم غریبی ام.بی خونه ای غریبی. جاریهای پست خانواده شوهرندیدبدید وزندگی مشترک باهاشون. شنیدن تطعنه فراوان بخاطرناشتن جهزیه خوب توسط خانواده شوهر

بچه خواهر شوهرم بهم گفت لک لکی

جدا شدن از کسیکه بخاطرش از همه چیزم زدم بعد یه روز منو ول کرد و برای همیشه رفت هیچ وقت نتونستم فراموشش کنم الان ۱۳ساله گذشته ولی من نفرین نکردم همیشه دعاش کردم

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2706