2752
2734
درایران از شاید بگم ۴۰ سال پیش چون دقیقا یادمه به دختر خونه روبروییمون گفتم و سوال کردم که چرا این و ...

من متوجه عرایضتون نشدم بطور کامل

شما منظورتون اینه طبق گفته قرآن زنان خوب برای مردان خوب و مردان خوب برای زنان خوب...
این امر مسلمیه
تا زمانی که خودمون خوب نباشیم امکان انتخاب افراد خوب رو نداریم و این از هر جهت قابل تاییده
احساسم از این جملتون که فرمودید پسر خوب به دختر خوب نمیرسه یمقدار عجیب و شاید ناراحت کننده
نظر هر کس راجب خوب بودن و بد بودن یه چیزیه

شاید معیاری که من برای ازدواجم دارم معیار فرد دیگه ای دقیقا همسن خودم نباشه... 

یه چیزایی پایه و اساس زندگیه و بنظرم هر زندگی که نداشته باشه یجاش میلنگه
اولین و مهم ترینش مهارت های اساسی مثل مهارت های ارتباط بین فردی، مهارت خودآگاهی، کنترل خشم و این قبیل هست

پله اول عشق، محبت، حمایت، درک متقابل، اخلاق خوب و استقلال هر دو طرف هست
پله دوم، اعتقاداته که اگر همسان نباشه زندگی شیرین و اهداف همسو نخواهد بود
پله سوم، مسائل مالی هست ( این مورد برای من تو جایگاه سوم یا چهارم قرار داره)
زندگی بدون عشق و محبت مثل ماشینیه که بنزین نداره و من اینو خوب درک میکنم ولی بعضی موقع ها (البته الان بیشتر) مجبور به تحملیم
مجبور به زندگی مسالمت آمیز و دوستانه ایم
هیچکس درون زندگی طرف مقابلش نیست و از حال دلش خبر نداره
کاش هممون یاد بگیریم قضاوت نکنیم...

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
منم اولین خواستگارم ۱۵سالگیم بود الان ۴۱سالمه دوتاازدواج ناموفق داشتم وبدون بچه خونه بابامم.الان که ...

عزمزمه چرا اینطوری میگی. مثبت فکر کن . اگه از لحاظ مالی مستقل باشی میتونی بری بچه برداری که تنها نباشی. زندگیتو کن لذتش رو ببر مگه همه چیز بچه و شوهره واسه یک زن؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای بابااا، باهاش صحبت نکردین؟ چقد باهاتون صمیمیه؟ وقتی خانواده شاد و صمیمی باشند بچه چیزی برای پن ...

مگه میشه صحبت نکرده باشیم، یک اتفاقاتی هست که خانواده هر چقدر هم تلاش کنه که رخ نده، بازم اتفاق می‌افته و از کنترل خانواده خارجه

این نکته هم بگم که تو خونه ما این قدر آرامش وجود داره که خیلی از کسانی که میان خونمون میگن نمی‌دونیم تو خونه شما چی هست که نمی‌ذاره بلند بشیم بریم خونمون

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

بابام اعتیاد داره🙃

به قول مهران مدیری هر وقت خواستی راجع به کسی قضاوتی کنی دوتا سوال از خودت بپرس:کجای زندگیمه؟کجای زندگیشم؟...یه کراش دارم که نمیتونم مخشو بزنم و تو اینجا خیلی راجع بهش حرف میزنم😂انقدر میگم میگم تا بیاد به غلامی دم خونمون😎(خب تو پرانتز باید بگم که زهی خیال باطل،فهمیدم رل داره،لیاقت محبت و عشق خالص منو نداشت     )(یه پرانتز دیگه باز میکنم و باید بگم کات کرده💃) به معجزه معتقدم😍🌱 یه خردادی مودی  سعی میکنم در لحظه زندگی کنم🧘🏻‍♀️ چون زندگی واقعا مسیره و مقصد مشخصی نداره💃اگه بگی خرکی ترین اشتباه زندگیم چی بوده؟ میگم انتخاب تجربی تو دبیرستان🤨 به خاطر همین پرونده ی کنکور تجربی و بعد دو کنکور میبندم و میرم سراغ بیدار کردن کودک درونم و برنامه هایی که تو کودکی واسه آیندم داشتم👩🏻‍🎓🌱📷📚🎼❤️
اینکه کاری نداره .مشکلت با یه قرص حل میشه که . اگه تهران هستی بگو بهت یه دکترخوب معرفی کنم خواهرم مش ...

سلام میشه اسم دکتر رو بفرمایید؟

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
الهی  از دست این بچه ها منم پسرم ۱۳ سالشه گوشیشو چک کردم با یه دختر چت کرده بودهمش نگرانم پسر ...

ببین نمی‌دونم مدرسه پسرت چقدر میری و میای ولی اوضاع خیلی از بچه ها،به خصوص دبیرستانی ها داغونه 

تازه پسر من مدرسه ای رفته که از هزارتا فی لتر عبورش دادند.

چند وقت پیش چند تا از هم کلاسی های پسر کوچیکم که پنجمی هستند را تو پارک دیدم که خیلی راحت داشتند سیگار می کشیدند ،نمیدونی تا چند روز چه حال و روزی داشتم

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

قهربا خاهرم 😞

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

منم فرزندخونده دارم غنت نباشه.. دنیا خیلی گرده ی روزیمیاد حلالیت جون 

شک نکن خوش نمیبینه 

ببین نمی‌دونم مدرسه پسرت چقدر میری و میای ولی اوضاع خیلی از بچه ها،به خصوص دبیرستانی ها داغونه  ...

پسرم مدرسه ی شاهد درس میخونه ولی با همکلاسی هاش که چت کرده بود خوندم همش راجب دوست دخترواز این حرفها بود

اصلا اهل کوچه یا دوست و رفیق باز نیستن ولی امان از همکلاسی

نمیدونم چطور باهاش بر خوردکنم 

سر بسته باهاش حرف زدم 

ولی میدونم فایده نداره

بی مادری بی پوووولی خونه مستقل

گل یه چیز میگم والله ازش نتیجه دیدم هم خودم هم از دوستام این ذکرِ

اللهم_بارِک_لمولانا_صاحب_الزمان#  

بعداز خوردن غذا یا بعد از یه خرید کوچیک یا...

هر چی بیشتر بگی نتیجش بهتره

من خودم شرایطِ داشتنِ یه شغل رو نداشتم و ندارم و تا دلت بخواد سختی کشیده م 

ولبه این خاطر ر. خیلی چیزا رو تجربه کردم

امضام هم جزوشونه (همش)

حتی اگر داراییت ۵۰۰۰تومنه امام حسین رو شریک مالت کن برکت رو ببین...به اینصورت که سعی کن حتی هزار تومن هم که شده خرج ارباب کنی مطمئن باش که لذتشو به تمام معنا می بری...هرررر مشکلی داری مداومت کن بر هرروز خوندن زیارت عاشورا(حتی بدون صد سلام و...) بعد میبینی و با تمام بند بند وجودت میفهمی که چی میگم.سکوت کن گاهی سکوت زودتر از هر فریادی جواب می ده ...یه ذکر معجزه گر(برای مسائل مادی و معنوی)#اللهم_بارک_لمولانا_صاحب_الزمان(تجربه شده)...هرروز خواندنِ دعاتوسل 🗝کلیدی ست بر هر قفلی....🔓(امتحان شده).(مواردی که نوشتم رو خودم امتحان کردم چون سالهای زیادی توو فشارهای مالی وزندگی بودم خیلی چیزا رو امتحان کردم)
2706